Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıkla kucağına al insallah. Yumurtlamanın o kadar geç olduğunu bilmiyordum.ben yumurtlama testi hiç yapmadım ama belirtilerden anladim gibi. Ee peki diğer adete kac gun vardi öğrendiğinde o zaman zaten geciktin o kesindi dimi d9gru anladim az kafam karıştı da

bat gelse çabuk hamile değilsem de detoksa falan başlayacam şiştim baya rahatsız oluyorum.
Size sorum olacak , ben ovülasyon testiyle bu ay değerlendirdim normalde uygulamalardan 3 gün erken yumurtlamam oldu. Değerlendirmeden sonra göğüslerde hiç olmadığı kadar şişme oldu , adetime 4 gün kaldı test yaptım dayanamayıp negatif. Ama kasıklarda ince sızım var ara ara ve beyaz akıntım devam ediyor. Erken yumurtlama olduğundan gebelik şansı düşük mü olur?

Bat tarihlerimiz aynı kuzum hakkımız da hayirlisi olsun ben test almadım dayanamam yaparım diye benim de bel ağrım ara ara kaşık ağrım oluyor önceki gebeliğim de uyanıp ayağa kalktığım da ayaklarımın altı acirdi uc gündür oyle uyanıyorum tabi bunlar bi varsayım zaman geçmiyor napsak ki

Kaç dk sonra çıktı çizginiz.Bes dk donrasini dikkate almayın diyolar ya canım.

Diğer adetime baya geçmişti sonraki adetime 5 gün kala yumurtladım ya zaten sarktı 10 gün geçmişti öyle öğrendim

Benim kızımda beta 13 falandı ilk öğrendiğimde seninki gibi 3 haftalık ti

Canım kac dk snra gordun ikinci çizgiyi o önemli.. kanda adete 5 gun vardi ben kızımı öğrendiğimde beta 13 flndi hatta

Benim de bat 22 si göğüslerim cok acıyor ve sık idrara çıkıyorum başka bisey varsada farkında degilim kndimi dinlemek istemiyorum da çok. Hayırlısı bakalım beklemeye çalışıyorum.. aslında 6 gun kala kaset erken gebelik testlerinde çıkıyormuş yapsam mi diye düşünmüyorsa degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…