Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben geldim kırmızıları görüp buraya ışınlandım.
Yaş 34 , 2 yıldır istiyoruz. Bat 25 Ekim. Mayıs sonunda 15 haftalık kaybım oldu. Bu ay adetin 3. Günü doktora gidicem. Görünen sorun yok ama daha önce femara ile hamile kalmıştım. Belki yine femara ve yumurtlama takibi yapar. Ekim ayında gebeyim, gebesin, gebeyiz

Benim bugün mide yanması psikolojik mi bilmem biraz bulantım oldu.. Esnerken bile sağ kasığımda ağrı oluyor.. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif. Adetimin 27. Günündeyim. Yarın bat günü.. Bu da burada dursun bakalım neler olacak

Herkese selam kızlar Benide tabloya ekler misiniz ? Bugün ovitrelle çatlatma iğnesi oldum bat biraz muallak o yüzden. Geçen ay ovitrellenin 19.günü adet olmuştum. Haileyy / 29 yaş / Sat: 19 Eylül / Bat: 15 Ekim / 13 ay/ bu topik hepimize şans getirsin

Bu aydan umudum çook burayada yazdırayım adımı hepimiz çiçek açalım inşAllah yaş 31 beklene adet tarihi 23 ekim pkoymuşum yeni öğrendim. Hadi hayırlısı neyse o olsun kuzular

Hayırlısı olsa erken gebelikte çıkardı listeye bilgisayardan devam edicem telefondan zor oluyor yarın devam edicem hayirli olsun insallah
Canım benim de yaş 28 benim 2 ayım denemede
Batım 25.. öyle yazarsın eline koluna sağlık şimdiden

Kızlar adetim düzenli herhangi bir hormonal sorunum da yok yalnız yumurtalıklarım polikistik görünümde femara kullandım aşılama oldum geçen ay olumsuz oldu pko için neler yaptınız yumurta kalitesi için takviye kullandınız mı

Merhaba bende katılabilir miyim en son adet tarihim 15 ağustostu adetimden 6 gün geçtikten sonra kan verdim negatif çıktı 13 gün geçti hala adet olmadım nedendir acaba bel ağrısı kasık ağrısı var

Merhaba bende katılabilir miyim en son adet tarihim 15 ağustostu adetimden 6 gün geçtikten sonra kan verdim negatif çıktı 13 gün geçti hala adet olmadım nedendir acaba bel ağrısı kasık ağrısı var
Allah allah doktora göründün mü

Ayın 7 sine randevu aldım o güne kadar bekliyorum adet olurmuyum olmazmiyim zaman gosterecek
Dün bi topikde okumuştum bazılarında yerleşme geç oluyormuş diye, biri adet olmamış 15 gün sonra hamile olduğunu öğrenmiş bebek ozman yerleşmiş. İnşallah seninde öyledir bebiş gelir eğer olmaasada yazarsın burdan doktorun ne dediğini

İnşallah benim içinde dua edin Umid ediyorum sağlıklısıyla hayırlısıyla olsun Doktora gidiyim haberdar ederim çok merak ediyorum ne oldu niye gecikti

Biz de 4 senedir deniyoruz malesef gebelik olusmadi. Çikolata kistim ve catlama sorunum var. Bu ay yeniden tedaviye basladim, pazartesi gunu catlatma ignesi oldum. Ilk defa sarimsi uzun bir akintım oldu. Acaba çatladı mi . Bende umutluyum bu aydan insallah. Bat 14 ekim, yas 28

15 ekim yaş 26 15 ay

Kızlar bat a daha 9 gün var imkansız gibi geliyor çıkması? Şu an çalışıyorum eve gidince başka bir test daha yapıcam… sizce yanlış gösterme ihtimali var mı

Eklentiler

• F00DB32D-88FC-4BAC-ABFB-241C9EFA4CD9.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar bat a daha 9 gün var imkansız gibi geliyor çıkması? Şu an çalışıyorum eve gidince başka bir test daha yapıcam… sizce yanlış gösterme ihtimali var mı
Günaydın arkadaşlar gebeyim Gebesin Gebeyiz....
Herkeze günaydın bolçift çizgili bir gün olsun insallah...
K kubras hiç boylesini kullanmadım ama 9 gün kala bu çıkıyorsa bence geçen aydan kaldın üzerine adet gördün diyebilirmiyiz valla bilemedim bu hcg çıkcak.oldumu çıkıyor ama bak çıkmadımı silik bile olsa çıkmıyor tebrikler şimdiden hayırlı olsun

Öyle oluyor mu ya ama bu ay ilk kez korunmadık geçen aydan olması imkansız gibi neyse bir kaç saate yeniden başka markanınki yapıcam. Teşekkürler inşallah pozitiftir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…