Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum geçti bugün olmalıydı hep sabah olurdum dostinex kullandım belki ondan geçmiştir bu ay gelir ama erken gebelik negatif cıktı çünkü göğüslerim felaket sis....
Ayni durumdayizz benimde dun olmam gerekti . Birde catlatma ve klomen kullandim testte yapmistim hic bir sey yok

maibu Merhaba benim bat 10 ekim 2 senedir bebek istiyoruz pco var bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım beklemedeyim

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz
Merhaba canım Bat ekim 14, yaş 26, 1 buçuk senedir istiyoruz geçen hafta doktora gittim sadece fsh bir tık yüksek çıktı ovülasyon ile takip ediyorum bugün pik yaptı bakalım her şey Allahtan. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bu topik uğurlu gelir hepimize inşallah

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz
IsimYAsSatBatSure

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…