Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat a daha 9 gün var imkansız gibi geliyor çıkması? Şu an çalışıyorum eve gidince başka bir test daha yapıcam… sizce yanlış gösterme ihtimali var mı
Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün. Baya var gibi cnm 9 gün önce çıktığına göre erken yumurtaladin heralde

Su anda 1,5 cm canım. Doktorum kisti simdilik onemsemiyo hiç. Vitamin eksikliklerim var onlar icin takviye kullaniyorum. Baska bir problemin var mi senin ?
Hayır cnm amh 2.65 çıktı ovu testlerinde her ay yumurtlama görüyorum hormonlarim vitaminlerimde güzel. Bitek rahim filmi kaldı girmediğim ondada bişe yoksa tek sorun çikolata kisti eşimde bakıldı çünkü onunda sonuçları gayet iyi. Benim oğlum var 5 yaşında 5 ay bı sürede kalmistim smdi 1 sene olcak bu ay hala yok foktorum küçük daha kistin diyo ama başka engel olcak bişede yok kiste bağlıyorum artik

Masallah, ne güzel hamile kalabiliyormussunuz. Kist zorlastiriyo iste, daha once olmus yine olur.

Kızlar değer nasıl sizce

Eklentiler

• IMG_20210929_205914.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 64
Ben de geldiiim. Yaşım 28 Bat 9 ekim ikinci bebeği istioruz bu 1.ayımız

Benimde günüm şaşmaz normalde adet günü gününe olurum. Bu ay ilk defa deniyorum diyemi bana öyle geld anlamadım ne bugun gelmedi belirti bile yok normalde hissederm regli olucağım zaman. 3 gün önce test yapmıştm. Negatifti.
Yarın yine yapsam mı yoksa beklesem mi
‍♀

Erken mi yumurtladınız acaba ? Erken döllenme olmuş demek ki. Adete 9 gün kala çıkması müthiş bir şey hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Herkese merhaba bat 7 ekim 24 yaşındayım pko var bu ay hsg çekindim ve gonalf iğne +merional iğne kullandım 2 senedir istiyoruz Allahtan hayırlısı inşallah

Masallah, ne güzel hamile kalabiliyormussunuz. Kist zorlastiriyo iste, daha once olmus yine olur.
İnşallah cnm dileyen isteyen herkese nasip etsin Rabbim ugrastirmadan yormadan hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar. Oğlumda yumurtalık kistim vardı oda patlamıştı bı sıkıntı olmamıştı patlaması normal kist olduğu için. Ama bu çikolata kisti sıkıntı yaratiyo demekki kimi engel olur diyo kimi olmaz diyo. Engel olmuyosa da zorlastiriyo

Bugun mu adet günün. Yap tabi hiç belli olmaz 1 günde bile HCG nasıl degisiyo vardır İnşallah hadi bakalım yarın güzel haberini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…