Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim gibi avakado sevmeyen kızlar ilk bu akşam denedim bu karışımı harika oldu şiddetle tavsiye ediyorum sevmeyen avakadoyu bu şekilde içerse sever içinde 1 bardak süt göz kararı bal yarım muz ve bir adet avakado şimdiden deneyenlere afiyet olsun şifa olsun inşallah kızlar Tiniminimavihanim

Eklentiler

• IMG20211007224500.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 33
Yarın aynısını yapacağım bendeeeee

Ben severek tüketiyorum merak ettim bu tarifi de. Ama doktorum süt urunlerini yasakladı bana malesef.

Ben severek tüketiyorum merak ettim bu tarifi de. Ama doktorum süt urunlerini yasakladı bana malesef.
Hadi ya geçmiş olsun kuzum sende avakado bal muz portakal sık güzel olur

Şifa olsun kuzucumm bende acelem varsı direk bal döküp yedim♥

Daha adete 5 gün var dün kaset test yaptım akşam silikti şimdi işe gitmeden bir test yaptım dünkü gibi silik. Şimdi bekle adeti bekleyebilirsen. Sabredemedim test için adeti beklesem ne olurdu... Kendime gerilim yarattım hiç yoktan

Kuzum hadi hayırlısı inşallah 2 günde bir test yap olmadı kan testi ver kuzummm ay canım belki de hamilesin ya atar mısın testini

Haha o hepimiz de var canim sabırsız suloyuz insallah meleğin seninledir sağlıklı bir gebelik geçirirsin

Hayırlı olsun canım iyi olur kafan dağılır.

Erken gebelik testi dene cnm vardır İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…