Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba biz 3 aydır deniyoruz.Bu ay ilk defa ovülasyon testiyle denedim üzerinde yazı yazmayan bugüne ait sizce yumurtlama mı?
Canim testlerini yaparken su saatlere dikkat et 12.00 ile 16.00 arası ya da 20.00 ile 22.00 arası bu saatlere özen göster yapmadan 1 saat önceden sıvı alımı kesersen daha sağlıklı sonuç alırsın yumurtlama olmuş 3 gün değerlendir inşallah hamiş kalırsın canım havuç ye çatlama göresiye kadar bugünden başla 7 gün avakado yemeye çalış baya yararlı

Amin canım insallahhh ben çok güzel bihaber aldım bir markete cv bırakmıştım yarın görüşmeye çağırdılar işkur destekli ise alacaklarmış 3 ay ama olsun sonra beğenirlerse devam ettirceklermis 3 ay bile olsa oyalanacak biseyler buldum

Oooo süper kuzum hadi hayırlı olsun şimdiden

Hayırlı olsun cnm

Çoook teşekkür ederim canım tavsiyelerin için Sıvı alımına hep dikkat ettim saat için de şöyle bi açıklama yapayım.Anneme ya da kayınvalideme gidince saat akşam 22yi geçiyor.O yüzden mecburen işten çıkıp eve gelince yapıyordum bu saatlerde.iş yerimde müsait diil test yapmak için

Anladım canım benim hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…