Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım bende pcos var boş gebelik geçirdim şuan korkuyorum dua edin nolur testler doğru çıksın ve sağlıklı gebelik olsun

canım hayırlı olsun güzelliklerle sağlıkla ilerlesin inşallah

İnşallah canım bende pcos var boş gebelik geçirdim şuan korkuyorum dua edin nolur testler doğru çıksın ve sağlıklı gebelik olsun
Rabbım bu mübarek günün hürmetine hayirli sağlıklı bir gebelik sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin sana kuzum

Dualarınız için teşekkür ederim Allah razı olsun. Kızlar birsey soracağım. Adetim haftaya çarşamba eşime söyleyim mi yoksa adeti mi bekleyim? Boş gebelik geçirdiğimde çok üzülmüştü ben onu teselli etmiştim. Şimdi en azından kimyasal gebelikse ümit etmesin istiyorum. Boş ve dış gebelikse desteğine ihtiyacım olacak söylerim o zamana ama ona daha çok var. Ne diyorsunuz?

Bence regli gününü bekle bazı zamanlar erkekler bizden daha duygusal daha beklentili olabiliyor biraz saklamak zor olacak ama bende saklayamazdım yerinde olsam sabır ama

CANIM BENCE KAN TESTİ YAPTIR HİÇ BEKLEME DİREK SONUCU ÖĞREN O ŞEKİLDE SÜPRİZİNİ HAZIRLA HAYIRLI OLSUN BU ARADA :)

Bence regli gününü bekle bazı zamanlar erkekler bizden daha duygusal daha beklentili olabiliyor biraz saklamak zor olacak ama bende saklayamazdım yerinde olsam sabır ama
Aynen canım cokkk zor. İnsanın megafon alıp bağırası geliyorya acaba dediğim günlerde bile dikkat ediyorum. Şuraya gidelim diyor virüs falan geliyor aklıma yok gitmeyelim diyorum noldu sana diyor şüpheleniyor beklicem artık yapacak birsey yok

Gebelikten emin olana kadar söyleme istersen canım. Ama kimyasal gibi bı durum yaşarsan da Allah korusun. Tek başına yüklenme derim ben. Hamileliğine emin olduktan sonra soyle

Gebelikten emin olana kadar söyleme istersen canım. Ama kimyasal gibi bı durum yaşarsan da Allah korusun. Tek başına yüklenme derim ben. Hamileliğine emin olduktan sonra soyle
Kan verecem sonuç çıkınca soylicem doğru diyorsunuz zaten öyle birsey olursa Allah korusun söylerim ama öncesinde çok umutlanmasin istiyorum. Teşekkür ederim cevaplarınız için

Cuma yüzü suyu hürmetine inşallah kuzum hamilelik haberini almak nasip olur birtanem

2 kez kimyalsal gebelik geçiren biri olarak söylüyorum canım söyleme gerçekten bizden daha hassas olduklarını düşünüyorum erkeklerin adetin geçsin emin ol sonra söyle canım arkadaş tavsiyesi

Beni de silin malesef tek çizgi yi gördümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…