Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben geçen ilk ovülasyon deneyince hergün yapmıstık pik olduğu günler aralıksız hergün. Çünkü önceki aylar hep günaşırı yapıyoduk ayaklm havada beklyodum yarım saat ne bekledim ne aralıklı yaptım olmustu ama kimyasaldı tabi canım . Bu ayda aralıksız hergün yapıyoz pik olmadığım daha ama aynı devam edicm
Hergun zor oluyo canım bizimmm. Ben yaş 31 eşim 39 biz yasliyiz canimmmm😀😀

Hergun zor oluyo canım bizimmm. Ben yaş 31 eşim 39 biz yasliyiz canimmmm😀😀
Gencsın daha sen canım düzenli her seyin illa ki olcak vakti var her seyin olmasan anlarım da oluyosun düzenli adet dogurganlık göstergesi kusura bakma yani yaşlıymış kabul etmiyorum bu dediğini

Siz citirsiniz daha 😀😀iki güne bir ideal bize bende kalkıyorum yatıyorum direk
O en güzeli gece yaptı mı ben de ciş mesele bazen de uyuya kalıyorum oyle abes olcak ama suan yatıyorum iki gündür öglen yapıyoruz iki saat yatıyorum Boyle sonra kalkıyorum cocugun da uyku saati sımdı uyuyo oda yatınca biz hemen koyuluyoruz işe 😅

O en güzeli gece yaptı mı ben de ciş mesele bazen de uyuya kalıyorum oyle abes olcak ama suan yatıyorum iki gündür öglen yapıyoruz iki saat yatıyorum Boyle sonra kalkıyorum cocugun da uyku saati sımdı uyuyo oda yatınca biz hemen koyuluyoruz işe 😅
Biz gece yapıyoruz canimmm. Hiç kalkmadan uyuurom ben ona göre işlerimi hallefiyorum

Benimde yumurtlama günüm gece vardiyasına denk geliyo onikide geliyom eve yapıp yatıyoz abdestsz valla kalkınca alıyom napim artık tuvalet sorun evet bendede ama tutuyom 😂

Oyle olcak gibi canimmm. İns pozitifle açılışı yaparimmmm😀
İnsallah canım valla yasin okuduğumda dıyorum hepimize hem manaviyat yapıyorum bu ara hem kürler hem vitaminler elimden geleni yapıyorum daha ne yapım beklemekten çabadan baska Care yok 🤲🤗

X