Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Bugün bir akıntı farkettirmeden kendimde ip gibi uzuyor ve beyaz yumurtlama akıntısı olması imkansız gibi ? Daha 2 gün önce bitti adetim E Emine1990 OKYANUS302 OKYANUS302
Yok canım ne kacırması sen de bismillah illa koyu olcak yapcaz diye bekleme belli aralıklar la yapın yine takip yap koyu olunca da yaparsanız boylelıkle kacırmıs olmazsın🥰

YYook kaçırmadım daha ama sen iki güne bir ilişkide bulun. Bekleme pik gotcem diye. Ben geçen ay öyle yaptım muhtemelen denk gelmedi. Sadece ovulasyonla ilişki olmazmis.
Yok 2 günde bir değerlendiriyoruz zaten ama yeni olunca acaba dedim kaçırdım mı

Yok 2 günde bir değerlendiriyoruz zaten ama yeni olunca acaba dedim kaçırdım mı
Yokk canım iki güne koyulaşır sen değerlendir. Akintimda varsa yumurtlama basliyo. Akıntım uzamayip topak şeklinde olduğunda çatlamış oluyo ordanda takip edebilirsin..benim akıntım yoğun olduğu için biliyorum. Ayın 3-12 arası hep akıntım vardı benim.

Yokk canım iki güne koyulaşır sen değerlendir. Akintimda varsa yumurtlama basliyo. Akıntım uzamayip topak şeklinde olduğunda çatlamış oluyo ordanda takip edebilirsin..benim akıntım yoğun olduğu için biliyorum. Ayın 3-12 arası hep akıntım vardı benim.
Evet benimde öyle sanki bişeyler akıyor benden 🙄 ya ilk defa dikkat ettim birde ilk ovülasyon denemem ondan dedim acaba diye 2 günde bir değerlendiricem yumurtlama ve çatlamada arka arkaya diye düşündüm

Evet benimde öyle sanki bişeyler akıyor benden 🙄 ya ilk defa dikkat ettim birde ilk ovülasyon denemem ondan dedim acaba diye 2 günde bir değerlendiricem yumurtlama ve çatlamada arka arkaya diye düşündüm
Evvet canim . Takip edince zaten anlıyorsun..bu günler en verimli dönemler akıntım bitine kadar değerlendirin. Ben öyle yaptım. Şimdi yine iki güne bir ilişki oluyoo.

Sizin bat batlar ne zaman kızlar buraya yazıyorum diye aralik ayi topigine yazmışım 😅

X