Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman uyandıktan sonra yapsam olur dimi saat 10 gibi falan canim. Diyette yapıyorum aynı zaman da su ve bitki çayı içmediğim bi xaman dilimi yok aslında ondan sabah yapayım diyorum bir de regl bitimi iki gün sonra başlamayı düşünüyorum E Emine1990 sütlü maydanoz banyosu yaptın mı ise yaradı mı canim sen yapacağım demiştin yanlis hatirlamiyorsam
Canım su alımını kesiyorsun 2 saat önce ve ilk idrarla da yapmıyosun ilkle olmuyo onu da dıyım

Maydonuzumu sütumu herşeyimi hazırladım ama olmadu canım çok erken yumurtluyom adetim bitiyo direk akıntım basliyo üç gün sonra pik oluyorum
Anladim canim adetten bir gün sonra yapmayı düşünüyorum 1 gün sonra sa ovulasyon a başlarım diye düşündüm şuan 3.gunundeyim reglin

İlk defa yapacaksan öyle başla canım nelki sende erken yumurtluyorsundur
Hic bilmiyorum canim Eylül ayında covid aşısı oldum 32 günde olan döndüm 25 lere kadar düştü bu ay tekrardan 31.gunde regl oldum karıştı hersey bu ay netleşecek insallah

Hic bilmiyorum canim Eylül ayında covid aşısı oldum 32 günde olan döndüm 25 lere kadar düştü bu ay tekrardan 31.gunde regl oldum karıştı hersey bu ay netleşecek insallah
Degısıyo o zaman yumurtlama zamanın döngüne göre zaten benim ilk defa 14 gün koyuyu gordum 😅 genelde 12 13 gün koyu olurdu testlerim

Ovulasyonla daha iyi olur canım. Senin akıntım yokmu. Benim çok oluyo ordan biliyorumm

IMG_20211213_114921.jpg

Aksam bi daha yapcam bakalım

Tam koyulasmis canimm. Niye böyle oldu bu ay
Fark edıyo dedim ya kırmızı oluyosa yapmaya baslıycaksın aksam bi daha bakcan bakalım daha mı koyu cıkacak yoksa hafif de olsa silik mi cıkacak onun için ama kasıgım agrıyo suan aksamı beklemiycem ilişki için adam evde 😅zaten

Fark edıyo dedim ya kırmızı oluyosa yapmaya baslıycaksın aksam bi daha bakcan bakalım daha mı koyu cıkacak yoksa hafif de olsa silik mi cıkacak onun için ama kasıgım agrıyo suan aksamı beklemiycem ilişki için adam evde 😅zaten
Yani canım strese gerek yokk. Nezamn uguunsa değerlendirmek lazım 72 saat yaşıyor sperm

X