Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Al canım onu da destekle rabbim en kısa zamanda nasip etsin ınsallah saglıklı sıhhatli gebelikler hepimize 🤲 ben incir suyu içmeye başladım troid hapı nın dozunu artırdım eşime e vitamini aldırdım hem pekmez hem keçiboynuzu suyu onda 3 aydayız vitamine de bugun basladı biter bitmez adet de ilişki ye baslıycam illa pik olsun yapalım dıye beklemıycem hayırlısı insallah ogluma hamile kaldığım gün 26 Aralık ikincinin müjdesini alırım insallah amin 🤲bat 28 Aralık
Amin inşallah canım ikinciside aynı olur inşallah 🙏😍

İyiym canım ağrım azaldı adetten daha sancılıydı dün şükür iyiym kanamam devam adet gibi
Galiba bende geçen ay geçirdim canım betam 3 küsur çıktı ve aşırı ağrılı bir adet geçirdim kimyasal gebelik olduğunu fark etmedim bile eşim sıcak su torbası ağrı kesicilerle anca kesmişti ağrımı

Galiba bende geçen ay geçirdim canım betam 3 küsur çıktı ve aşırı ağrılı bir adet geçirdim kimyasal gebelik olduğunu fark etmedim bile eşim sıcak su torbası ağrı kesicilerle anca kesmişti ağrımı
Yaa olabilir belki de canım hemen üstüne tuttu demekki

Sanırım bende bu ay geçirdim. Ama hala gelmedi regl

1 aralık-saat 12.45 / 680
3 aralık-saat 08.15 / 842
4 aralık-saat 08.30 / 1100 saat 14.30 1225
Bende de kimyasal veya dış gebelik suphesi oldugunu söyledi doktorlar sizce nasıl :KK43:
1 inde baktırdınız 4 ü 1360 cıkması gerekirken 1225 cıkmıs aslında artmıs yüzde 60 ama cok yükselip de dusebiliyomus takip edin Allah yardımcın olsun tabi en ıyısını doktor bilir

X