Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kanamadan düşer öi ki ? Hayırlısı olsun ya hakkında üzülme canım sıkmayalm canımızı nasip
Ona ben de cok sasırdım kanaması olmamıs ama kan da degeri düşük cıkmıs hala adet olmamış karısık biraz ben bitmek üzereydi leke geliyor artık senin sancı kısmı gectı mi canım ilk olurken Hep sancılı oldugunu soyluyolar kalabiliyosun bak hamile onu anlamıs oldun keske saglıklı olsaydı ama nasip artık kafana takmazsın oldu olmadı cunku olabiliyo gordun saglıklısın cok sukur

Doktora sordum. Değerin çok Yükselmediği için kanaman olmayabilir dedi
Ama adet günün gectı adet de olmadım dıyosun ondan sasırdım normal kanama olup dusmedi ama 3 5 gün gecer adet tarıhı sonra adet olursun sen adet olmadım dıyosun ondan sasırdım

Ama adet günün gectı adet de olmadım dıyosun ondan sasırdım normal kanama olup dusmedi ama 3 5 gün gecer adet tarıhı sonra adet olursun sen adet olmadım dıyosun ondan sasırdım
Daha olmadım evet 2 Aralık idi bat ama hala tık yok göğüslerim ağrıyor ama olurum sanırım

Daha olmadım evet 2 Aralık idi bat ama hala tık yok göğüslerim ağrıyor ama olurum sanırım
Degerinin kanama olmadan kan da nasıl düştüğünü de anlayamadım cok karısık geldi sıkma canını olmazsan bi daha ver kan da baktır cok sacma sapan bi olay ilk defa duyuyorum kanama olmadan deger dustugunu olmazsan tekrarla Kan testını hiç bu arada gebelik testi yaptın mı

Degerinin kanama olmadan kan da nasıl düştüğünü de anlayamadım cok karısık geldi sıkma canını olmazsan bi daha ver kan da baktır cok sacma sapan bi olay ilk defa duyuyorum kanama olmadan deger dustugunu olmazsan tekrarla Kan testını hiç bu arada gebelik testi yaptın mı
Yok cuma günü kadın doğuma gittim anlattım durumu çok karışık dedi ultrasonla baktı bişey yok dedi beta baktı 0 çıktı kimyasal gebelik olabilir dedi. Acaba süt hormonuna baktırsam no aslında bu ay hiç umudumuz yok 14. Ünden sonra bıraktık korunmayı aşı olduk diye ara vermiştik. Ama toplamda 5 ay oldu denemeli

Progesteran yani

Progesteran yani
Adeti bekle canım progesteron yumurtlama oldu mu olmadı mı diye bakıyolar adetin 21 günü süt hormonu dediğin prolaktın hormonu eger hormon baktırcam diyosan adetin 3 günü gitmen gerekiyo doktora gitmişsin bekle adet ol denemeye devam o zaman korunmadan denediğin mi 5 ay oldu yakındır canım rahim anca alısıyo zaten korunmayı bırakınca

Adeti bekle canım progesteron yumurtlama oldu mu olmadı mı diye bakıyolar adetin 21 günü süt hormonu dediğin prolaktın hormonu eger hormon baktırcam diyosan adetin 3 günü gitmen gerekiyo doktora gitmişsin bekle adet ol denemeye devam o zaman korunmadan denediğin mi 5 ay oldu yakındır canım rahim anca alısıyo zaten korunmayı bırakınca
Yok daha bu ilk ay korunmadan sonraki

Bitti sayılır canım yeni dustan cıktım yarın da bekliycem sonra normal iste sen ne yapıyorsun nasılsın
İyi bari kuzu bugün ben çok hasizdim şuan kolum kalmıyordu sonra 7 gibi anca temizliğe başladım en son banyo temizledim duş aldım yemek yedik anca uzandım mutfağı topladım çamaşır astım iş güç hep

İyi bari kuzu bugün ben çok hasizdim şuan kolum kalmıyordu sonra 7 gibi anca temizliğe başladım en son banyo temizledim duş aldım yemek yedik anca uzandım mutfağı topladım çamaşır astım iş güç hep
Bi gebelik testi varsa yapsana tek ilişki olmus ama belki dogru zaman da olduysa olmustur baktın mı hiç iyi bitırmissin her seyi ama ev işi nankör ya 4 güne kalmaz eski halıne döner bi daha sonra kadın olmak zor zanaat 🙄

X