Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun geldi e vitaminleri de eşime hemen içirdim yemekten sonra ona da bakıyorum bakalım bu ay keciboynuzu nun da 3 ayı rabbim nasip eder insallah bıkmadan usanmadan ugrasıyorum izne de ayrıldı evde iyi olcak insallah bu ay benim ayımdır 😅🥰🤲

Hanımlar ben galiba idrar yolu enfeksiyonu oldum. Ağrım bu sebeple olabilir diye düşündüm ne yapsam engel olur mu bir sonraki ay gebeliğe

Kimyasal gecırdın canım agrılı adet oluyosun ama bu senin hamile kalabildiğini gösterir genel de saglıklı kadınlarda oluyo vücudun begenmedi ve attı kürtaj olmaktansa bu en ıyısı hiç üzülme dün ben de diyecektim ama fazla sey yapmak istemedim zaten üzgünsün diye felaket tellallığı yapmayım dedim ama üzülme arkasına normal kalırsın saglıklı bırakmak yok devam
Evet doğru diyosun canım inşallah

Gitçem birzdn canım bende öyle düşündüm kanama gelince sizde öyle söyleyince moralim bozulmuştu zaten Allahın elinde hersey verende o alanda nasip diyelm artık hayırlısı
Üzme kendini kimyasal gebelik geçirdiysen artık çok kolay hamile kalabilirsin canım gör bak çok geçmeden sağlıklı bir gebeliğin olacak

Bırakmak yok kesildikten sonra aynı devam sakın korunma kalacaksın kısa sürede üzülme diye demiyorum bak bunu ciddi kımyasaldan sonra hemen kalıyorlar o yüzden üzülmek yok yola devam 🤗
Korunmucam evet canım aynı devam evet hemen kalınıyomuş ablamda da ilk çocuğu benim gibi olmuştu ama onnki düşüktü ertesi ay yine hamileydi

Keçiboynuzu pekmezi alayım bari o zmn
Al canım onu da destekle rabbim en kısa zamanda nasip etsin ınsallah saglıklı sıhhatli gebelikler hepimize 🤲 ben incir suyu içmeye başladım troid hapı nın dozunu artırdım eşime e vitamini aldırdım hem pekmez hem keçiboynuzu suyu onda 3 aydayız vitamine de bugun basladı biter bitmez adet de ilişki ye baslıycam illa pik olsun yapalım dıye beklemıycem hayırlısı insallah ogluma hamile kaldığım gün 26 Aralık ikincinin müjdesini alırım insallah amin 🤲bat 28 Aralık

X