Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanmıyorum bakmazlar o gün gittiğimde kan vermek için almadılar
Canım ben dün de diyecektm ama moralini bozmak istemedim seninki kimyasal gebelik gibi geldi bana çünkù değerin çok düşük çıkmış mutlaka bir acile git inşallah sağlıklıdır bebeğin

Selâm kızlar nasılsınız bakalım 😇 ben bugün işyerinde hiç bakamadım cumalari çok yoğun oluyor ne var ne yok bakalım 😍

Canım ben dün de diyecektm ama moralini bozmak istemedim seninki kimyasal gebelik gibi geldi bana çünkù değerin çok düşük çıkmış mutlaka bir acile git inşallah sağlıklıdır bebeğin
Gitçem birzdn canım bende öyle düşündüm kanama gelince sizde öyle söyleyince moralim bozulmuştu zaten Allahın elinde hersey verende o alanda nasip diyelm artık hayırlısı

Gitçem birzdn canım bende öyle düşündüm kanama gelince sizde öyle söyleyince moralim bozulmuştu zaten Allahın elinde hersey verende o alanda nasip diyelm artık hayırlısı
Kimyasal gecırdın canım agrılı adet oluyosun ama bu senin hamile kalabildiğini gösterir genel de saglıklı kadınlarda oluyo vücudun begenmedi ve attı kürtaj olmaktansa bu en ıyısı hiç üzülme dün ben de diyecektim ama fazla sey yapmak istemedim zaten üzgünsün diye felaket tellallığı yapmayım dedim ama üzülme arkasına normal kalırsın saglıklı bırakmak yok devam

X