Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var canım 12.7 cıkmıs daha cok yeni iki gün sonra bi daha ver iki katı artıyorsa sorun yok
Hemşire var ama daha küçük dedim sanırım geç döllenme oldu ilk kez verdm kan salı doktora aldım randevu salıdan önce veremiyorum kan salı ya sağlıkocagı yada doktora gitçem doktora giderim ultrasona bakar hem daha iyi salı günü bakalm ne çıkcak

2 gün arayla verdiysen ikinci günü en az 124 cıkması gerekirdi iki katı seklinde artıyo ya A Aslim asli masallah 2 lü rakam artış darısı bize insallah

Hemşire var ama daha küçük dedim sanırım geç döllenme oldu ilk kez verdm kan salı doktora aldım randevu salıdan önce veremiyorum kan salı ya sağlıkocagı yada doktora gitçem doktora giderim ultrasona bakar hem daha iyi salı günü bakalm ne çıkcak
Sen o zaman şöyle hesap yapacaksın bugun persembe 12 cumartesi 24 pazartesi 48 salı 60lı rakamlar cıkmalı salı gıdeceksen en az

Sevinemiyorum ben çünkü ilk günle aynı çıktı testimn koyulugu silikti hiç koyulaşmamişti sanırım tutmuck

Sevinemiyorum ben çünkü ilk günle aynı çıktı testimn koyulugu silikti hiç koyulaşmamişti sanırım tutmuck
Canım bu işler hiç belli olmuyo aklına kotuyu getirme bekleyeceksin nasip kısmet hersey kimseye de duyurma bekle bakalım ne olup ne bitecek zaten saglıkla ilerlese bile 3 ay duyurma

Canım bu işler hiç belli olmuyo aklına kotuyu getirme bekleyeceksin nasip kısmet hersey kimseye de duyurma bekle bakalım ne olup ne bitecek zaten saglıkla ilerlese bile 3 ay duyurma
Evet duyurmucm hemen beklcm bakalm canım salıyı iple çekiyorum çokta heveslenmyrm çok da mutlu değilim arası işte nasipp 🤲🏻

İncir suyu içmeye başladım suan da incir kaynatıyorum eşime de keçiboynuzuna devam ediyorum onu da kaynattım bu gün gelecek E vitaminleri de hem pekmezi keçiboynuzu nun hem su hem e vitamini desteklıycem rabbim de nasip ederse neden olmasın 🥰 bu ay calısmaları hafta sonu cıktı mı baslar 😂

X