Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin görmüş olman lazım tahminimce salı aksam adet oldum suan o yogunluk yok hafta sonu biter benim ama erken başlamıycam takip işine
Dün şefaf sünen sümüksü akıntı geldi bugün saatim gelince testi yapacağım büyük ihtimalle pik olabilir diye düşünüyorum 9. Gün bugün

Dün şefaf sünen sümüksü akıntı geldi bugün saatim gelince testi yapacağım büyük ihtimalle pik olabilir diye düşünüyorum 9. Gün bugün
Akıntı geldiyse muhtemelen gorursun canım adetten sonra mı dokuz basından itibaren kacıncı günün

Bide inofolik combi kullanıyorlar degısık bi folık asit burda cok rast geldim kanıtlanmış bi seyi yokmus ama pkolulara iyi geliyomus içindeki bi madde pkolu olanlar kullanabilir kilo problemi olanlara combi öneriyo doktorlar normal kilo da olanlara sadece pembe kutulu inofolik 105 lira 125 lira degısıyo 20 kapsül biraz maliyetli

Denemek isteyen olursa diye yazayım dedim ben kart atlayınca aldırmayı dusunuyorum oda folikasit yani

Ayyy inşallah inşallah bu ay son olsun ovulasyon illeti
Ben de öyle düşünüyorum bitsin direk ilişkiye baslıycam yine kontrol de edicem ovulasyon la eşimde alısmıs hafta sonundan sonra baslıyoruz demi calısmaya diyo adam benden şevkli o konu da çalışma hosuna gıdıyo tabi arada artık prezervatif olmayınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…