Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Taslı süslerden aldım isim yazmak için falan artık oldu mu kolay kısmı kaldı bi bide bebiş yapmak 🤗 hamile olan arkadaslar yapmak ister belki yada benim gıbi önce her seyi hazır olsun en son cocuk olsun dusuncesi olanlar 😂

Gecenin bir yarısı ben 🤗😂
IMG_20211130_001350.jpg

Sen mi yaptın hepsini çok güzeller ellerine sağlık canım Allah nasip etsin kız çocuk hayırlısıyla 😍
Tesekkur ederim canım hepsi benim emeğim hastane odası süslemelerine bayılıyorum oglumu da özel hastane de dogurdum ona da yaptım ikincinin nesi eksik dedim her seyi yapıp en son cocugu bırakıyorum lohusa takımlarımı bile aldım bu ben de huy oldu 😂 testin belirgin bu arada

Yumurtlama günü olmayan son gün yaptığımız da da olmaz hani 19 u 21 i Yapmısız sanmıyorum canım olsun gecikirse 3 4 gün anca o zaman test yaparım ama sanmıyorum yani olurum test de bi sey yok bugun yaptım hcg de artık digerini zaten bosa vermıyom yapmadım bundan sonra yapmam da E Emine1990

Yumurtlama günü olmayan son gün yaptığımız da da olmaz hani 19 u 21 i Yapmısız sanmıyorum canım olsun gecikirse 3 4 gün anca o zaman test yaparım ama sanmıyorum yani olurum test de bi sey yok bugun yaptım hcg de artık digerini zaten bosa vermıyom yapmadım bundan sonra yapmam da E Emine1990
Bugün 28ise olursun canım. Dediği. Gibi olsa çıkardı belki gecikirsen yaparsın artikkk. Hakkımızda hayirlisi

Bugün 28ise olursun canım. Dediği. Gibi olsa çıkardı belki gecikirsen yaparsın artikkk. Hakkımızda hayirlisi
Öyle canım bugun 28 günüm takvim 1 Aralık diyo ama olurum aksama olmazsam sabaha kesin 🤗 iple çekiyorum oluyum biteyim bian once baslayım diye 😂

Tesekkur ederim canım hepsi benim emeğim hastane odası süslemelerine bayılıyorum oglumu da özel hastane de dogurdum ona da yaptım ikincinin nesi eksik dedim her seyi yapıp en son cocugu bırakıyorum lohusa takımlarımı bile aldım bu ben de huy oldu 😂 testin belirgin bu arada
İyi yapıyosun çok güzel canım 😊 dünküyle aynı koyulur diye bekledm ama aynı çıktı işten çıkar çıkmaz kan vermeye gidyrmm size yazıcm sonucumu 😇

X