Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Degerin o zamana katlar istersen öbür pazartesi direk kadın doguma git keseye bakar bundan sonra ki telas kese görme içinde bebek görme kalp atışı duyma 😂😅 artık Boyle gidecek evre ama su var ki anne karnına dusene kadar sonrası su gıbı gecıyo ta ki cocuk dogana kadar dogdu mu bi buyuse dıyosun 😅 sonra bi bakmışsın buyumus hadi kardes telas bastan basla 😅😂🤗
Ayy eevet bi de o evreler var yaa onlar daha da telaşş 🥰 ptesi gideym kadın doğuma yarın acilden kan baktırayım o zmn 😇

Masallah büyük bi sabırla beklemişsin yap artık cıkar yani masallah ne sabır
Daha öncesinde kimyasal gebelik geçirmiştim onda da 6. Gün gecikmeden sonra bakmıştım ve test pozitif üç gün sonra regl olmuştum aynı şeyleri yaşamamak için beklemedeyim ama içim içime sığmıyor

Daha öncesinde kimyasal gebelik geçirmiştim onda da 6. Gün gecikmeden sonra bakmıştım ve test pozitif üç gün sonra regl olmuştum aynı şeyleri yaşamamak için beklemedeyim ama içim içime sığmıyor
Yap canım artık korkma olcakla öleceğe çare yok illa kımyasal oldu diye kımyasal olcak yıne diye bi sey yok nasip kısmet bu işler işte yap test cıkarsa kan testiyle takıp yaparsın hayırlısı olsun 🥰

Bugun ki 35kvk 35kvk
IMG_20211129_104310.jpg

X