Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle canım bugun 28 günüm takvim 1 Aralık diyo ama olurum aksama olmazsam sabaha kesin 🤗 iple çekiyorum oluyum biteyim bian once baslayım diye 😂
Aynen öyle olouyo. Olsunda bitsin diye bakılıyor.bende kekik çayını içtim yine adetim bitti gibi. Adet sokturuyormus kekik cayi

Özel uzakta devlete gittim yapmadılar şüphen varsa doktora randevu al dediler bu yapanlar nasıl yaptırıyo ben bilmiyorum 1 saatlık yol çektim bi de
Grip yada başka bi hastalık bahane ediliyor ilaç kullanmak için de gebelik şüphem var diyip ole yaptiriyolarmis canim ama kimi acil yapmiuot işte yerine göre değişiyor

Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama işin garibi kadın doğumdan randevu bulmak da olay zor bulunuyor
Önce test al eczaneden yap dedi bende yaptım zaten dedim yetişebilsem sağlıkocagına gitçem ama yetişemiyom dedim yine de yapmadılar yapmıyoruz kadın doğuma gel dediler . Şimdi kovidden onu da zor alıyoz ya erkenden gitçez hastaneye özel yakım olaydı gitçektm baya uzakta gitmedm yarın sağlıkocagına gitçem koşa koşa yetişeyim kapanmadan

Önce test al eczaneden yap dedi bende yaptım zaten dedim yetişebilsem sağlıkocagına gitçem ama yetişemiyom dedim yine de yapmadılar yapmıyoruz kadın doğuma gel dediler . Şimdi kovidden onu da zor alıyoz ya erkenden gitçez hastaneye özel yakım olaydı gitçektm baya uzakta gitmedm yarın sağlıkocagına gitçem koşa koşa yetişeyim kapanmadan
Çalışıyor musun canim zor oluyordur eminim olmadı ararsın hemşireni ona göre gidersin sağlık ocağına canım

Çalışıyor musun canim zor oluyordur eminim olmadı ararsın hemşireni ona göre gidersin sağlık ocağına canım
Evet çalışıyorum zor olcak yetişmek kolay izin vermiyolar bi de hemşire zaten ara demişti gitmeden arim yarın en iyisi

Evet çalışıyorum zor olcak yetişmek kolay izin vermiyolar bi de hemşire zaten ara demişti gitmeden arim yarın en iyisi
Aynenn canim olmadı öglen arası falan bir kaçamak yaparsın guzel haberlerle insallah 🌸😍

X