Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ben bunları anlayamadım bi önceki bildiğin kırmızıydı gebelikte bi sey yok ovulasyon lar sapıttı 35kvk

Nasipten öte yol yok işte olacagı varsa oluyo her türlü cabayla gelecek aya devam ne yapalım rabbim biliyordur ne zaman olcagını kısmet diyim bugun pek sessiz burası bi ben mi geziniyorum burda

Suan gecenin bi yarısı keciboynuzu kaynatıyorum yine bi hısımla folikasit ve evicap istiyorum dedim eşime garibim de ne desem he modun da

OKYANUS302 canım belki ben ovulasyonla kaldım hamile ilk kez denedim sayende Allah razı olsun senden sen bize alın deneyin dedin önerdin

OKYANUS302 canım belki ben ovulasyonla kaldım hamile ilk kez denedim sayende Allah razı olsun senden sen bize alın deneyin dedin önerdin
Vesile olmusum ne guzel cok sevindim suan benim için dua etmen yeter rabbim gönlüme göre versin ınsallah benim de cok istiyorum kızım olsun ne zaman olursa olsun oglum var ya bi kız hevesim var rabbim hayırlı zaman da nasip etsin tesekkur ederim canım valla cok mutlu ettin beni

Bide ben öyle güzel seyler yaptım ki el beceri varsa malzeme alıp yapabilirsin küvez tütüsü süslü fiyonklar oglum da da suslemistik masa falan yaptık hastane odasına buna daha olmadan yaptım valla organik emzik zinciri uyku arkadası ördüm terlik taç takı yastığı battaniye falan süslü süslu yaptım bi bebek eksik @35kvk Bos zamanlarında ugras sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…