Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bekle canım bakalım daha çıkar
Bekleyecem artık surda ne var carsamba günüm bi bakarım o zamana yaptım yaptım cıldırmıs gibi dünden sonra iyice kendimi kaptırdım gorunce tek cizgiyi bi dinginlik geldi akıntı da var adet oldum sanıyorum bakıyorum akıntı ne bilim artık

Bekleyecem artık surda ne var carsamba günüm bi bakarım o zamana yaptım yaptım cıldırmıs gibi dünden sonra iyice kendimi kaptırdım gorunce tek cizgiyi bi dinginlik geldi akıntı da var adet oldum sanıyorum bakıyorum akıntı ne bilim artık
Hersey zaman bekle bakalım duam seninle olmasada üzülme sakinn

Sarı akintimi canım.

Geç döllenme filan diye düşündüm ama neden 3.41 çıktı
Evvet değerin artacak gibiydi. Demekki beta değerini arttıran bişey olmuş belki yediğin ictigin biseyden oldu ve sonradan düşmüş. Hiç bilemedim canım ama beklicez adet olmadigin sürece yine test yap

16 17 yumurtladm ben ovülasyon testi sonuçta ben geçen ay da kullandm doğru sonuç veriyor
Bi gün var aramız da kızarmıs ama ya artı med diye elimde bi test vardı hep kırmızı cıkıyodu hepsinin kendine gore bi seti var yine ovulasyon testi tabi de en bildiğim labaquik onu demek istedim

Tesekkur ederim canım yok üzülmem daha adam akıllı denediğim 2 ay vardır zamanı olmazsa da obur ay bizim bakalım yazcam mutlaka aklımdasın

Yok canım beyaz akıntı bazen de seffaf
Hamilelikte süt kesiği gibi deniyor canım.benimde adet öncesi hep sarı bazense şeffaf oluyo. Zaten bundan sonra akıntım olursa hiç test yapmicam . Bı hafta önceden basliyo benim akintim

Bi gün var aramız da kızarmıs ama ya artı med diye elimde bi test vardı hep kırmızı cıkıyodu hepsinin kendine gore bi seti var yine ovulasyon testi tabi de en bildiğim labaquik onu demek istedim
Artı med e inanma beni defalarca yanılttı

Hamilelikte süt kesiği gibi deniyor canım.benimde adet öncesi hep sarı bazense şeffaf oluyo. Zaten bundan sonra akıntım olursa hiç test yapmicam . Bı hafta önceden basliyo benim akintim
Öyle cogunlukla zaten pütürlü beyaz nasip artık varsa da yoksa da 2 gün sonra yaparım yine
Artı med e inanma beni defalarca yanılttı
Yok bitirdim elimdekini bi daha almadım labaquik aldım 50 li

Benim beyaz akıntım var
Öyle cogunlukla zaten pütürlü beyaz nasip artık varsa da yoksa da 2 gün sonra yaparım yine

Yok bitirdim elimdekini bi daha almadım labaquik aldım 50 li
Ben instagramdan sipariş ediyorum güvenilir yurt dışından geliyor

X