Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beş tane var.zaten yapmicak gibiyim test.karar vermedim daha canım yapsamda pek gününü falan onemsemicem. Akıntıyla başlayıp bı gün sabh bı gün akşam şeklinde degerlendircez öyle düşündük
Onlar sana yeter bu ay kullan bence 9 günü basla 9 10 11 12 13 illa ki gorursun ama illa koyu olcak yapcaz dıye bekleme yap dur yap yani illa ki denk gelir yumurtlama gunune hayırlısı olsun ben de adet olursam 10 günden sonra baslıycam

Evvet bu ay pik gördüm ama yine kendi günümde oldum.bemce o gün yumurtlama günü değildi heralde.cunku ben yine 28.gunumde oldum hemde sabh oldum yani saatim.bile hiç değişmez çünkü. Yada yumurtlama sonrası 14gunu değişebiliyor.

Ben sadece yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirdim. Çok guvenmistom sonra yapmadık öyle arada yaptık yani..o yüzden bu sefer pek ona guvenmicem

Ben sadece yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirdim. Çok guvenmistom sonra yapmadık öyle arada yaptık yani..o yüzden bu sefer pek ona guvenmicem
Yok canım dedim ya sana da zaten kesin olcak seyıne girme diye adet bitti mi baslıycan bi gün iki gun arayla ara hafta yapacaksın illa o kızarcak yapcam diye bekleme herkese diyorum bunu kendim de oyle yapıyorum

Ona cok sasırdım ama sen de sabit diyolar ya ona satım ya gectı diye sen de ümit ediyodum ben valla

Ona cok sasırdım ama sen de sabit diyolar ya ona satım ya gectı diye sen de ümit ediyodum ben valla
Yok canım sarı akıntım varsa kesin adet oluyorum. Zaten hiç belirtim yoktu bu ay. Psikolojik olarak bile bişey hissetmemiştim.dongum degismiyo.28.gunun sabahı kesin oluyorum saatim.bile sasmax

Yok canım sarı akıntım varsa kesin adet oluyorum. Zaten hiç belirtim yoktu bu ay. Psikolojik olarak bile bişey hissetmemiştim.dongum degismiyo.28.gunun sabahı kesin oluyorum saatim.bile sasmax
Nasip kısmet insallah bu ay olur yeni ay yeni şans yeni umut

Onu ben de okudum burdaki yapanları oku 3 ay duzenli kullanım da test verenlerin artmıs ben ondan bırakmadım baya baktım bende
Saracogluninn sitesinde de bı hafta her gün sabh aksam için diyo. Bı haftadan sonra üç boyunca her akşam için diyor.ben bu şekilde yapcam.bu daha iyi canım. Keçiboynuzu özünü bende sabh aksam iciyom belki faydası olur banada

Ben hala sabah aksam ıcırıyorum esime bazen aksam içmiyo mesela bugun nobetcı aksam içmedi ama sabah içti faydalı bi sey zaten zararı yok canım kolesterol falan da dusuruyomus nasıl yapmak istersen öyle yap canım

Ben bu ay da yapcam bırakcam 3 ay tamamlayıp ama olursa içirmem daha

Ben ogluma da sıcak suyla sulandırıp veriyorum aksam cay diye ona da kan yapıyomus hem hem oda erkek yani babasından nesi eksik cocugumun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…