Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende dedim aç oku internetten merak etsen istesen zaten okurdun su zamana kadar dedim o zmn alayım bsyler yapayım madem iyi geliyosa diyo sanki kaynanamla uyduruyz sallıyoz , valla dedim ister iste ister isteme umurumda değilsin ne yaparsa yapsın sorun değil canım benim de ağzımı bozdurdu sinir etti

Hayırlısı olsun sıkma canını gercekten istiyo olsa zaten sorgulamaz bile tmm der sımdı seni gazlıyo gibi olmayım ama agzının içine kendi duser merak etme oluruna bırak kılını kıpırdatmıyosa yırtılma hiç

Evet bende kılımı kıpırdatmıcam canım belki hayırlısı böyle

Ben kendime söz verdim asla test yapmıycm olan hep bana oluyo eşimin umurumda bile değil üzüldüğüm . Cinsel ilişkide yasamıcm istemiyorum artık canım çok sıkkın
Canını sıkma kuzum kendi bilir tabii sen elinden geleni yap gerisi ona kalmış

Evet bende kılımı kıpırdatmıcam canım belki hayırlısı böyle
Sıkma canını kendi derde düşsün daha kıymetli olur merak etme bunu bilir bunu söylerim kendi aglıyana kadar yapmayacaksın bi sey ben oglumu da oyle yaptım aklımda yoktu yoksa agladı valla istemiyo musun diye yalvardı oyle bıraktım korunmayı bunun da yolunu yapıyodu uzun zamandır artık vakti geldi diye dusundugum için bıraktım adam yalvaracak kıymetli oluyo oyle

Ya hiç istemezse derdine düşmezse işine gelirse. İlişkidende soğudum yapmıcm istemediğimi söylücem çocuk da istemiyorum artık dedim için rahat olsun dedim

Ya hiç istemezse derdine düşmezse işine gelirse. İlişkidende soğudum yapmıcm istemediğimi söylücem çocuk da istemiyorum artık dedim için rahat olsun dedim
Canımıda sıkmıyorum sunsaatten sonra ne kafama takcam demi o taksın kafasına o içi içini yesin bu kdr zamandr üzüldüğüm yetti

Canımıda sıkmıyorum sunsaatten sonra ne kafama takcam demi o taksın kafasına o içi içini yesin bu kdr zamandr üzüldüğüm yetti
Sıkma canını bence kendi galiye almıyorsa kesinlikle sen dolanma pesinde kendi istesin yine de karısmayım aranızdaki ilişkiler ama ben olsam ugrasmazdım isteyecek nede olsa o yüzden zamana bırak yırtınma

Seninkinin rengi benimkinden koyü olmuş benimki daha açık oldu rengi

Onlarda iş bakma valla bi dünya Ocak sil pisliğini at süz hiç kolay degıl bide sabah aksam içince sürekli yetıstırmek zor oluyo ama istikrarla yapıyorum bunu hep dıyorum burda da demi E Emine1990
Aynen ben yaptım muhtemeln yarın bitecek..hergun yrdinmi ictinmi diye sorup duruyorum bide calisiyom yeme içme iş güç derken kendimi yatağa zor atiyom.ama erkekler bişey yapmaz benim eşimde daha olur deyip duruyo çok rahat yani. Bugün adet olunca eşimle bı güzel temizlik yaptık canımız çıktı

İyi yapmıssınız ben de yaptım dün degıl önceki gün esim de kızdı kendi kendine niye yaptın diye yavas yavas yaptım ne yapım zaten nobetcı bugun onu mu bekleyecektim ev işi de nankör ya yap yap bi daha yap anlıyorum seni de zor tabi ben evdeyken bazen yetısemıyorum organize calısıyorum ınan bazen gotum yer gormuyo herkesi mutlu etmeye çalışıyorum

Çok zor canım gerçekten ben haftaici hicbisey yapamıyorum sadece yemek bulaşık haftasonu büyük temizlik yapıyoruz artikkk

Çok zor canım gerçekten ben haftaici hicbisey yapamıyorum sadece yemek bulaşık haftasonu büyük temizlik yapıyoruz artikkk
Ne yapacaksın o kadar olduguna sukur yemehı zaten zor yaparsın vakit olmaz Bos ye kaldır yemek yap hazır dursun aksam ne yapabılırsen o

Hayırlısı test Alcak mısın ovulasyon benim de az kaldı ya yap yap
Beş tane var.zaten yapmicak gibiyim test.karar vermedim daha canım yapsamda pek gününü falan onemsemicem. Akıntıyla başlayıp bı gün sabh bı gün akşam şeklinde degerlendircez öyle düşündük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…