Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A
Ayy insallah hamilesindirrr dedim ya nasip diyorum artk vardır bir zamanı

İnşşalah vardır canımm
İnsallah sen de de vardır ben de de vardır canım rabbim hepimize nasip etsin koyulasma var demi ben mi yanlış anlamıyorum yani yorumlamıyorum eşime de attım yeter artık bi dur hayırlısı de bi bekle diyo garibim

Sukkkur canım baya koyulasmissss. Oldu senin bu ayyyy
İnsallah olmustur hayırlısı ile kendimi cok kaptırdım büyük yıkım olmaz umarım
Yarın pik olur. Bı daha yap artikkk
Yapmayacam diyip diyip yapıyorum bi duramadım ki koyulcak diye diye aldım geri bıraktım kac kez aman yap dedim sonra da eşim evde olsa yapmazdım nobette bugun

Koyulaşma var dünkünden daha koyuu ayy inşşalalhh

Adama bakmaya devam ediyorum tabi bu ay içsin sonra bırakcam 3 ay olcak garibim benden korkusuna valla sabah ac karnına hem pekmezini hem suyunu hem cevizini yemis bugun normalde sabah ceviz yemezdi dıgerlerini kızdıgımdan beri aslına uygun kullanıyo da

Ben kendime söz verdim asla test yapmıycm olan hep bana oluyo eşimin umurumda bile değil üzüldüğüm . Cinsel ilişkide yasamıcm istemiyorum artık canım çok sıkkın

Ben kendime söz verdim asla test yapmıycm olan hep bana oluyo eşimin umurumda bile değil üzüldüğüm . Cinsel ilişkide yasamıcm istemiyorum artık canım çok sıkkın
Hiç bişy yapmıyo sorun onn spermlerinde kayınvalidem ceviz ye pekmez ye diyo zorla mı yedricm ben çalışıyorum devamlı onu hatırlayamam ya eve gelince yatıyom ölü gibi ben gayret ediyorum sorun onda olmasına rağmen ondan hiç tık yok çok yoruldum

Ne oldu kavga mı ettiniz onun tavrı önemli tabi bi sey mi dedi de kafana taktın

Bi seyler kullanmıyo diye mi dedin valla ben de aksam onune goturuyorum canım tepsıyle ınan ki kendi kalkıp almaz yalan demeyim bi kere kendi aldı AA hayret gözlerim yaşardı dedim güldü ama Allah var yani bilir de baktıgımı ondan Kullanır ben ben iki aydır yapıyorum bu keciboynuzu suyunu hatta belki gecti bile bide soguk sıkın pekmezini alıyorum sabah ac karnına bir tatlı kaşığı ondan yer suyunu da içer istedi mi ceviz yer işe gider aksam da yatmadan keciboynuzu suyunu içer muz iki diş de bitter yanına 3 ceviz koyarım onune yer içer yatar erkekler hazırcı biraz sen baskın olcaksın yıyceksşn al getırdım dıycen kısaca bazen aksam dan koyarım bardak kasık pekmezi de çıkarırım sabah unutmasın diye kalkınca ilk iş bakarım mutfağa gecen makıneya koymus da içmedim mi dedim hemen

Hayır bsy demedi
NEye canını sıkıyosun bi sey kullanmıyo diye sıkıyosan sen üsteleyeceksin önüne alıp geleceksin mecbur yıycek zaten bi sure yapsan sonra oda alısır merak etme canını da sıkma bu ay vardır belki eger varsa zaten yapma yoksa oda kullansın diyosan sen de basla bıseyler yapmaya bak emine aldı oda basladı kullanmaya

Onlarda iş bakma valla bi dünya Ocak sil pisliğini at süz hiç kolay degıl bide sabah aksam içince sürekli yetıstırmek zor oluyo ama istikrarla yapıyorum bunu hep dıyorum burda da demi E Emine1990

Cinsel iktidarslık için sanıyo bu ye dedğim şeyleri sanki hızlandırcak mı diyo . Valla canım hiç bşy almıcm zorlamıcm da istese zaten yer içer umurumda bile değil kavga ettim

Cinsel iktidarslık için sanıyo bu ye dedğim şeyleri sanki hızlandırcak mı diyo . Valla canım hiç bşy almıcm zorlamıcm da istese zaten yer içer umurumda bile değil kavga ettim
Ne alakası var ya oda geri kafa herhalde iktidarsızlık baska bi sey acsın bi baksın sen ona bi sey yapamıyo mu diyosun tövbe yarabbim kendi seyinin kalktığını bılmıyo mu agzımı bozdurdu benim ikdidarsızlık demek o demek bu seyler sperm kalitesini arttırmak için acsın bıraz okusun kusura bakma sen de canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…