Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonra kimyasal falan mı oldu oda moda oldu herkezde duyuyorum artık saglıksız beslenme den artık vucudlar da sapıttı
Yok kimyasal olsaydı anlardm parcalı değildi ebelik mezunuyum biliyorum kimyasal olunca nasıl oluyor adetti bu

Evet zaten evlilikten sonra dengem bozuldu adetlerim mahvoldu ilk iki ay vücut afalladı yani
Canım kızlık dan kadınlığa gecıs oyle oluyo benım de 3 ay lekelenme olmustu evlendikten sonra kadın olduktan sonra yani vücut hormonlar alt üst oluyo sonra düzeldi olur ılla ki sitres yapma anca daha

Canım kızlık dan kadınlığa gecıs oyle oluyo benım de 3 ay lekelenme olmustu evlendikten sonra kadın olduktan sonra yani vücut hormonlar alt üst oluyo sonra düzeldi olur ılla ki sitres yapma anca daha
Boşverdim ben nasip deyip geçiyorum aklıma bile gelmedi doğru dürüst bu ay

Yok kimyasal olsaydı anlardm parcalı değildi ebelik mezunuyum biliyorum kimyasal olunca nasıl oluyor adetti bu
Bildiğin adet oluyo canım parcalı falan degıl yani teori olarak döllenme oluyo kan da versen degerin cıkmıs zaten kan da cıkıyo testte silik de olsa çıkıyo ya adet 5 gün yada 7 gün geciyo yada adet günü adet oluyo yani sonra sıfırlanıyo kanla zaten Testler de de çıkmıyo silik falan muhtemelen oyle olmus senin de

IMG_20211127_111718.jpg

Bildiğin adet oluyo canım parcalı falan degıl yani teori olarak döllenme oluyo kan da versen degerin cıkmıs zaten kan da cıkıyo testte silik de olsa çıkıyo ya adet 5 gün yada 7 gün geciyo yada adet günü adet oluyo yani sonra sıfırlanıyo kanla zaten Testler de de çıkmıyo silik falan muhtemelen oyle olmus senin de
Kimyasal gebelik geçirmek iyidir derdi annem hep içi temizliyormuş olmuşsa o da bir umut bana

Normal gebelik testi yapsanız varsa.
Daha erken canım dayanamazsam pazartesi günü sabah dayanırsam salı sabah bi deneyecegım ovulasyon la ogrenenlerin hep adete yaklastıkca kızarmıstı burda ben de yapıyorum 21 den beri bi duramadım ama bugun koyu cıktı hani dun de vardı da dünden falan koyu demi kızlar

Bütün testlerimi yaptm doktor hiç sorunun yok 1 yıl içinde kalırsın dedi ama şu kahrolası stres mahfediyo
Sitres yapma canım Allah a cok sukur sıkıntın yok bu yoldan herkez geciyo ben de oglum da cok sitres yaptım ilk olunca oldu olmadı ona da ovulasyon testi kullanıp kaldım hamile 4 ay da olcak illa ki nasip eder rabbim rahmin yeni alısıyo illa ki kapar rahat ol bi seyin yok sukur ben hep kendime bunu hatırlatıyorum gittim bu ay ben normal de progesteron falan ugrasmazdım arkadaslar daha silik daha koyu olması lazımdı dediler onu kafama taktım biliyorum aslında daha önce de kullandım ovulasyon testi netten cok baktım o gun aksam 8e dogru bi daha yapsam cok koyu cıkardı ama esim gelmeyecek diye modum dustu yapmadım o gun sonra esım geldi gitmeden sabah yaptık ilişki oldu oyle goreve gıttı ben onu kafama taktım ya adam evdeyken gıttım test verdim anlamadı doktor 15 günümdü yumurtlama olmus mu dedim baktı baktı kalınlaşma var dedi rahim duvarında sonra test istedi cıkarmı cıkmaz o gun 4 cıktı progesteron degerim aslında onu söyle yorumladım sonra demekki yumurtlamam olmus olmayanlar da 0.9.. bi rakam cıkıyo sonra 21 günü bi daha gıttım kafam takıldı ya bu sefer 9.7 cıktı yani yumurtlamam olmus rahim kalınlığında güzel adetin gecerse gel dedi kendi içimi rahatlattım bi daha gıder mıyım gıtmem biliyorum her seyim normal simir verdim vajinal ultrason yaptırdım hormonlarım normal düzenli adet olurum daha ne olcak illa ki Allah ne zaman dilerse o zaman yani kafana takma sen kendini bildikten sonra

X