Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aralığın bası oldugu için adet sonu yine adet gözüküyo benim acayip oldu eger olmazsa gebelik 29 Aralık bi daha ki adet tarihim bi bas bi son şaka gibi

Umarım vardır canım hayırlısı artık ne yapayım olursa olur olmazsa öbür ay olur yapacak bişey yok ,

Benim ki gibi mi ben bugun yaprım kızardı benim ki de bilmiyorum artık
Ben gece yapmıstım bi de baya sıvı tüketmiştm bilmiyom ondan mı benimki kızarık değil silikti sennki kadar değildi sabah yapip atarım buraya

Aralığın bası oldugu için adet sonu yine adet gözüküyo benim acayip oldu eger olmazsa gebelik 29 Aralık bi daha ki adet tarihim bi bas bi son şaka gibi
Benimde 22aralik olacaktı. Tabi gitgitde uzuyo günüm. Bı an önce olsam bari . İyi bu ay erken yumurtladim gelen ay çabuk olur dedik bekleyip duruyom

Günü gününe olmuyo musun genel itibariyle o yüzden dedim belki var geciktin cunku
Genelde olurum canım pek şaşmaz. Doğum kontrol hapini Eylül'de bıraktım o yuzden Eylül'de ayında da beş gün gecikmistim. beklicem. Hamile değilim çünkü sarı akıntım var geçmedi muhtemelen olcam stresten olmuuo

Yumurtlama testi yaptım yine bekliyorum bakalım bugün ne çıkacak olmazsan bi yap bir suru gebelik testin yok muydu ben cıkmayacagını bile bile yaptım bugun daha kana geçmemistir idrara nası gecsın olduysa ama yine de bakmak istedim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…