Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim bugün bitti yarın sabah başlamayı düşünüyorum yoksa bir kaç gün sonra mı başlasam bilemedim 40 a yakın ovulasyon var
Hemen yapma bence 9 günü yada 10 günü basla hemen olmuyo cunku dongun 28 günse ben de 3 yada 4 gibi yapıyorum dısarda falan olursam geçe kalıyo ama genelde saatinde yapıyorum

Beyaz akıntı belirti oliyo canım. İns vardır senin
Umarım vardır canım hayırlısı artık ne yapayım olursa olur olmazsa öbür ay olur yapacak bişey yok ,🤲
Dün gece yaptım silikti ama 2 ye doğru bi de sıvı tüketmiştim baya yarın sabah yapayım atayım size canım
Benim ki gibi mi ben bugun yaprım kızardı benim ki de bilmiyorum artık

Hemen yapma bence 9 günü yada 10 günü basla hemen olmuyo cunku dongun 28 günse ben de 3 yada 4 gibi yapıyorum dısarda falan olursam geçe kalıyo ama genelde saatinde yapıyorum
2 aydır döngüm düzgün 2 3 gün aksıyor sadece o kadar bir kaç gün başlayım öyleyse

2 aydır döngüm düzgün 2 3 gün aksıyor sadece o kadar bir kaç gün başlayım öyleyse
Bosa verme su gibi gidiyo testler zaten 28 günse zaten 11 günü en erken anca kızarıyo hadi 10 gün olsun hemen olmuyo zaten genel de 12 13 14 günler oluyo dur yeni bittiysen insallah bu ay olur canım

Yeni üyeyim burayı çözemedim merhaba 5+3 günlük hamileyim bugün n kese gözüktü ongun sonra tekrar gitcem vitamin bir de aspirin verdi aynı durumda olan varmı kassik karımda ağrı vardı az bugün aspirin içince çoğaldı korkuyorum

Vajinal bölgemde ağrı var dedim aspirin yaziyim rahatla dedi bugün içtim şuan ağrılarım okadar çok ki korkudan agliyorum

X