Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20211121_150317.jpg

Canimm belki hsmilesindir.kalinlasma varmış zaten sende belki olmuştur.senbugunde mi test yap diyodun bana canim

564A170F-71C5-441F-B891-FE45FA8E59DD.jpeg
Kızlar ben16 17 de de böyle koyuluk gördüm değerlendirdik üç gün 18,19 silikleşmişti dün yapamadım bugün yapınca yine koyu iki kere yumurtlasam bu kadar az zamanla olur mu acaba valla ne düşüneceğimi bilemedim böyle görünce değerlendirdik ama neden böyle oldu anlayamadım

Eki Görüntüle 2956482 Kızlar ben16 17 de de böyle koyuluk gördüm değerlendirdik üç gün 18,19 silikleşmişti dün yapamadım bugün yapınca yine koyu iki kere yumurtlasam bu kadar az zamanla olur mu acaba valla ne düşüneceğimi bilemedim böyle görünce değerlendirdik ama neden böyle oldu anlayamadım
Senin ki benimkinden beter 😂😂sen de de var canım iki gün sonra bi daha yapcam bende

Eki Görüntüle 2956482 Kızlar ben16 17 de de böyle koyuluk gördüm değerlendirdik üç gün 18,19 silikleşmişti dün yapamadım bugün yapınca yine koyu iki kere yumurtlasam bu kadar az zamanla olur mu acaba valla ne düşüneceğimi bilemedim böyle görünce değerlendirdik ama neden böyle oldu anlayamadım
Canimhamilesindirr baya kızarmış yani

X