Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Himm tamm canım . Belki ben yaparım test gün yaklaşmadan yapasim geliyordu. Şimdi pekyapmak istemiyor heralde korku oluyo
Varsa var yoksa yok canım ne yapalım korkulcak bi sey yok sen erken yumurtladın ama elinde olsaydı yani fazla 10 gün olunca bi ovulasyon testi yap derdim

Üzülme canım hayırlısı olsun eşin yanında saglıklısın eşin de bi sey yok kımyasaldan sonra illa ki oluyo cok gecmeden korunmadan devam zamanı vardır adet olmazsan bi daha bakarsın
Öyle yapıcam adet gelmezse kan vericem bi

İns canimm. Öbür aya bende senin gibi hazırlanan yapabildiğim kadar artikk.
Ben bu ay kendimden ümitliyim bak her seyi yaptım ama olmadıysa da oda Allah dan yani ne yapım Aralık ayına bu sefer yine ugrasırım her sey zamanında yani ben bu ay esim gelemeyecek sandım ama geldi bugun de evdeydi bide üstüne ama bugun yapmadık artık dinlensin yarın yapalım dedim obur gün dur obur gün yap sonra da artık istersek ara zaman gecmıs olcak yapıyoz ama işte mühim olan gıtmesi

Evet baya da oldu bilmiyorum inşallah geç döllenmedir değilse bile bir an önce adet olayım tekrar takip yapıyım
Canını sıkma ümitle devam dünyanın sonu değil ümit vermek de degıl amacım ama olsaydı çıkardı tam 14 gün olduysa yumurtlama üstüne yarın adet olursun olsun bitsin takip yaparken yine konusalım kızlar kimse ayrılmazsa burdan

İnşallah adet olursam tekrar başlıyım takibe hayırlısıyla konuşuruz tabii burdan

İns canım bizde yapmıyoz artık öyle. Bende umutluydum ovulasyonda pik catlamada olunca bı sevinmiştim ama şimdi böyle hiç olacak gibi değildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…