Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamm canım benimki çok silik çıkmıştı. İns olur bu ay muhtemelen gebelik yaparım Canik ovulasyon 5tane kaldı onuda gelen ay kullanirim

İns canimm üç aşağı beş yukarı aynı tarihler olur zaten..senin bat nezamn oluyo canım ne zamn test yapcan
1 Aralık canım benim adet günüm ben bi ovulasyon denerim 10 gün bi olsun iki gün kala da yaparım yada 12 gün sonra falan bi denerim nede olsa test cok

Tamm canım benimki çok silik çıkmıştı. İns olur bu ay muhtemelen gebelik yaparım Canik ovulasyon 5tane kaldı onuda gelen ay kullanirim
Aynen onları harcama bu sefer 9 günü yapmaya baslarsın eger ki hamile degilsen tabi yok gıbı deme olmaması imkansız degıl kendin bile sok olursun valla

Kızlar sizce bu test bozuk mu anlayamadım neden böyle oldu

Eklentiler

• F3C8893E-394A-43C5-864B-5A7FE48CD29E.jpeg
    294,7 KB · Görüntüleme: 43
  • 5DB67281-3F76-4769-A69D-E13E76D677D1.jpeg
    319,1 KB · Görüntüleme: 37
Bazen labaquik in yumurtlama testinde de oluyo bu dagılıyo Boyle
İlk testin de var gibi cıkmıs hayalette olsa bi cızgı var canım elinde test var mı idrarını tutup bi daha dene ikinci de gozukmuyo ama ilkinde var
Hafta sonu yapacağım tekrar testi. Erken gebelik testi alacaktım buradaki arkadaşlar gerek yok ucuz kasetlerden al yap varsa çıkacaktır zaten dedi

Hafta sonu yapacağım tekrar testi. Erken gebelik testi alacaktım buradaki arkadaşlar gerek yok ucuz kasetlerden al yap varsa çıkacaktır zaten dedi
Yakının da eczane varsa al yap bence bi dene en azından için rahat eder ilk de hayalet de olsa bi cızgı var erken de hayli hayli cıkar

Kızlar erken genelik testi yaptım negatif herkes erken yaptın diyor

Eklentiler

• 09E79AA8-C2D6-4AD6-9791-0FE582A626FD.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 36
  • 19D142EC-BD45-4562-BE73-247F899C59BB.jpeg
    72,1 KB · Görüntüleme: 31
Aynen onları harcama bu sefer 9 günü yapmaya baslarsın eger ki hamile degilsen tabi yok gıbı deme olmaması imkansız degıl kendin bile sok olursun valla
Akıntıya göre başlarım canimm yine.Valla bilmiyom bel ağrımdan başka bişey yokk.oda her ay oluyo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…