Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkma canım olcakla ölcege care yok ama illa kimyasal oldu diye olcak diye bi sey yok kotu dusunme kımyasaldan sonra saglıkkı gebelik oluyo zaten ornegı cok bu sıtede
İlk deda kimyasalla karşılaştım birde bunun dış gebeliği varmış allahım düşündükçe korkuyorum rabbim hayırlısını versin yaa:110:

İlk deda kimyasalla karşılaştım birde bunun dış gebeliği varmış allahım düşündükçe korkuyorum rabbim hayırlısını versin yaa:110:
Kız kötü seyleri niye aklına getiriyon..ins olur sağlıcakla.okyanusun dediği gibi varsa vardır zaten olmuştur. Oğlumu adetim üç gün geçtikten sonra öğrendim kese bile görülmüştü..seninde öyle olur ins

Himm . Ben şimdi kizaracak saniyodumm . İns vardır yaaa bu ay çok değerlendirmede yapmadık. Normalde ikigine bir ilski olurdu. Bu ay oturup duruyon.hic canım bişey istemiyo. Eşimde çocuk olmazsa bana hayiflanma diyooo😀
Yok canım hemen kızarmaz öyle artık yap yap ne olcak hele sap gıbı kalıyorsun o bosalıyo yani siz de nasıl oluyo bilmiyom ama ben cok uyuz oluyorum istegim kursagımda kalıyo su donen gecsın ben de kendim için yapcam diyorum gülüyo eşim 😂
6tane ovulasyon testim kalmış. Oydu buydu derken bitirmisim hepsini. 😀Eşimi bitti yeniden Akçam desem kızar ne çabuk bitirdin boşa yapiyom diye 😀gebelik teestim.cok Pazar günü belki kaset test yaparım
Ben sana demistim ama biter diye ben ilk aldığım da 50 li bitirdim bi daha aldım 50 li meraktan yapıyosun yani elimde var diye ben de bu ay cok harcadım daha yapmıycam

Yok canım hemen kızarmaz öyle artık yap yap ne olcak hele sap gıbı kalıyorsun o bosalıyo yani siz de nasıl oluyo bilmiyom ama ben cok uyuz oluyorum istegim kursagımda kalıyo su donen gecsın ben de kendim için yapcam diyorum gülüyo eşim 😂

Ben sana demistim ama biter diye ben ilk aldığım da 50 li bitirdim bi daha aldım 50 li meraktan yapıyosun yani elimde var diye ben de bu ay cok harcadım daha yapmıycam
Evvet ya elinde olunca çok gidiyomus. Gelen ayda kullanıyor dddim ovulasyonu bıraktım kaset teste gececemmm😀

Canimm valla iki güne bı canımda istemiyo artikkk bı yıldır yoruldum 😀😀ara biraz açık olunca daha iyi oluyodu. Böyle bi cocuk için oluyo geciyo iste😀

Bak canım ovulasyon Boyle cıkmıs sonra gebelik testi yapmış onda da silik cizgı cıkmıs labaquik bu da ovulasyon testi de az daha gecsın teliyle denemek istersen kızarcak mı diye sana atıyım dedim 🤗
İns canimmm..açarız üç kisilikkk topik olur 😀

Screenshot_2021-11-17-23-55-53-372_com.android.chrome.jpg

X