Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Meraba canım bugün benimde alltaki gibiydi dün gece yaptık bugün yapcam bakalım yarın daha da koyulaşır belki çatlayınca daha mı koyu oluyo yoksa catlamadan önce mi koyulaşıyor
Resmi ben mi goremedim canım bahadır deni merak ettik hatta konustuk baya

Meraba canım bugün benimde alltaki gibiydi dün gece yaptık bugün yapcam bakalım yarın daha da koyulaşır belki çatlayınca daha mı koyu oluyo yoksa catlamadan önce mi koyulaşıyor
O degısiyo canım yumurtlama olmadan koyulasıyo siliklesince çatlamış oluyo

Bencede cabimm.beklicez artikkk. Tek tek hamile çıkarız ins
Amin canım insallah önce fatmazel04 ögrencek sonra sen sonra ben biz 7.30 gibi degerlendirme yaptık 8.30 ha kadar uzandım kalktım yarın da yaparız aksam sonra beklemece artık yarın esım kadın doğuma gotureyim alttan kurcalatma üstte görebilirse bi baksın yumurtlama işine diyo sonuc gostercem bide hala gıdemedim yarın evde ya bakalım gidersek

Aynen kuzum doktora gidersen kesin net anlaşılır yumurtlma olduğu eğer bugün çatladıysa yumurtaların sıvısı falan olur zaten hadi inşallah öyle olmuştur

Aynen kuzum doktora gidersen kesin net anlaşılır yumurtlma olduğu eğer bugün çatladıysa yumurtaların sıvısı falan olur zaten hadi inşallah öyle olmuştur
Denk gelmiştir diye düşünüyorum artık spermlere kalmış ne yapayım yani bakalım hayırlısı olsun yarın aksam yapalım diyoruz gidersek bakarsa yazarım muhakkak

Nerlerdesin canım bayadir gozukmuyodun..naptın yumurta takibini
Çalışıyorum devamlı giremiyorum ya canım ondan takip ediyorum etmeye çalışıyorum artık. Akşam 8 de yapıyodum gece vardiyasındaym sabahtan 11:30 gibi yapıyorum bugünden itibaren bakalm yarın ne çıkcak bugün koyuydu dünkünlere göre yada saat farkındanmi bilmiyorum yarın belli olcak sen ne yaptın

Resmi ben mi goremedim canım bahadır deni merak ettik hatta konustuk baya
Senin o ikili attıgın resimdi canım çalışıyorum canım ondan devamlı giremiyom ben . Takipteyim bakalım neler olcak bu ay inşallah tutturuz Allah yardım etsin hepimize

Ne sonucu gösterceksin canım

İkisi de pik illa test kısmı cok koyu olcak diye bi sey yok bu arada yarın yine deniycem ama pazartesi kesin yumurtladım hayırlısı olsun hakkımızda

İns canım hadi bakalım güzel haber bekliyoz ultrasyonlada kesinleşir yunurtlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…