Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kalkıyorum biraz yatak keyfi daha sonra kahvaltımı yapıyorum evi bi sil süpür öğlen oluyor zaten sonra arkadaşlarla takılacaksam onlara gidiyorum gün daha çok verimli oluyor erken kalkınca
Öyle tabi ama 7 de cok erken ya bizim 8.30 erkenimiz istemesem de kalkıyorum oglum uyanıyo bide ben hıç deliksiz uyuyamıyorum ki en az 4 kez kalkarız biz gece cişe mecbur kalkıyorum yatıyorum kafam kazan gıbı oluyo mıkırdıyo sürekli

O çiş meselesi bende de var tutamam hiç bazen çişimi yapmadan yatarsam gece 2 kere kalkarım geri uykuya dalmamda baya zor olur

O çiş meselesi bende de var tutamam hiç bazen çişimi yapmadan yatarsam gece 2 kere kalkarım geri uykuya dalmamda baya zor olur
Ben bazen kalkarım cogunlukla sabah yaparım bizim ogluş kendi odasında yatınca cişi de bahane ederek cok kalkıyo kalk yat kalk yat gercekten ınsanın siniri bozuluyo cok yadırgamam yani bebek oldu mu cunku biz hiç bebeklikten cıkamadık 4 yas 2 aylık hala bebek gibi uyku yok

Aynen kalkıyorum biraz yatak keyfi daha sonra kahvaltımı yapıyorum evi bi sil süpür öğlen oluyor zaten sonra arkadaşlarla takılacaksam onlara gidiyorum gün daha çok verimli oluyor erken kalkınca
Vallla güzel bı günün var canimm..ben sabh yrdibucukda kalkıyorum ev heryerde bı şekilde bırakıp okula gidiyorum. Beste eve gelip mutfak ev topluyorum bu arada oğlum peşimden ayrilmiyo zorla bı yemek hazırlıyorum biraz oğlumla oynayıp onda uyuyoooz

Sonucu şuan tam olarak hatırlamıyorum ama 15 bine yakın düşüklük vardı. Sadece pik olan günleri değerlendirdik siliklestiği gün değerlendiremedim. Rabbim herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin şuan gebeliğimde sorun yaşıyorum. Doktor boş gebelikten şüpheleniyor. İnşallah yanılıyordur dua edin lütfen. Rabbim sizede en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Benim oğlumda uyaniyo gece iki üç sefer kalkiyo. O uyanmasada üstünü örtmeye ben uyanıyorum yine

Benimki hiç uyanmaz çiş için. Hiç alistirmadim gece cisine

Rabbim tüm annelere güç kuvvet versin

Benim oğlumda uyaniyo gece iki üç sefer kalkiyo. O uyanmasada üstünü örtmeye ben uyanıyorum yine
Cocuk için yanları fermuarlı Nevresim ler var üstünü acamasın dıye ben ondan aldım canım üst acmaya iyi bi cozum instigram da anne tavsiyeleri oluyo orda gormustum ne guzel kalkmıyosa bizim ki bebek gıbı hala o konu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…