Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durdukca kızarıyo fazla beklemeden cekıyorum ya belirgin bugun baya insallah esim de doner salı günü aksamı

Kızlar 5-6 günlük gebelik kan testinde çıkar mı ? Çarşambaya dr randevusu aldımda olamiyorum adet diye ovulasyon kanamasi yasadim adet olacagim tarihlerde iliskide oldu o sida eger kaldiysam carsambaya 5- 6 günlük olacak
Kan testinde çıkar mı ?

Evvet salida catlayabilir ins döner eşin canim. Normalde kaç günde catliyo canim
Gecen ay iki gün koyu cıktı üçüncü gün silikti bi önce bi gün koyuydu öbür gün silikti bılmıyorum ki salı da carsamba da önemli bnce insallah adam gelir 🤲

Kızlar 5-6 günlük gebelik kan testinde çıkar mı ? Çarşambaya dr randevusu aldımda olamiyorum adet diye ovulasyon kanamasi yasadim adet olacagim tarihlerde iliskide oldu o sida eger kaldiysam carsambaya 5- 6 günlük olacak
Kan testinde çıkar mı ?
Cıkmaz canım kana gecmesi de en az 10 gün

İnanki hiç bilmiyorum canım ben bu belirti denen şeylere cidden inanmıyorum artık. Yani geçen ay bütün belirtileri yaşadım kesin hamileyim dedim adet oldum. Kafamı belirtilere takmıyorum vücudumu hiç dinlemiyorum. Benim eşimde toplam sperm sayısı normal degerin altında çıktı açıkçası beklemiyorum gebeliği hatta o kadar beklemiyorum ki bir hafta sonra rahim filmi için gün aldım
Canım merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah kucağına da sağlıkla alırsın bebeğini🥰eşinin değerleri düşük yazmış kaçtı hatırlıyor musun? Ve ilaç kullanmış mıydı? Birde yumurtlama gününü mü değerlendirmiştin?

9 günlükken kaset testte cikiyor ama 1 haftalıkken kanda cikanda var ama düsüktür büyük ihtimal değerleri. Nasip bakalım çarşambaya kadar neler olacak sağol canım
Cok erken bence cıkan da erken yumurtlama döllenme olmustur diye düşünüyorum hayırlısı olsun inşallah

Günaydın kızlar 🥰 sabahdan hortlayanlar 🙄😅😂 eşimi gecırdım insallah gelebilir
Günaydın canım bende de rutin haline geldi hergün ya 7 de ya da 7.30 da kalkarım çoluk ypk çocuk yok kocayla kalkarım sanki çalışmaya gidicem hahaha:KK70:bu arada umarım gelir eşin yumurtlamaya yetişir

Günaydın canım bende de rutin haline geldi hergün ya 7 de ya da 7.30 da kalkarım çoluk ypk çocuk yok kocayla kalkarım sanki çalışmaya gidicem hahaha:KK70:bu arada umarım gelir eşin yumurtlamaya yetişir
İnsallah canım uyusana eşim de gıtmeden cocugu tuvalete götürdü beni kaldırmasın dıye popomun altında yastık bekliyorum gıydırdı de garibim oyle gitti sabahın 6 sı hortladık insallah gelir gelirse salı gece yaparım gelmezse carsamba geceye kalır carsamba gelmezse cok dusuk ihtimal oluyo zaten persembe muhtemelen gecer yumurtlama da umarım gelir cunku valizle gitti belli olmuyo diye 😔

İnsallah canım uyusana eşim de gıtmeden cocugu tuvalete götürdü beni kaldırmasın dıye popomun altında yastık bekliyorum gıydırdı de garibim oyle gitti sabahın 6 sı hortladık insallah gelir gelirse salı gece yaparım gelmezse carsamba geceye kalır carsamba gelmezse cok dusuk ihtimal oluyo zaten persembe muhtemelen gecer yumurtlama da umarım gelir cunku valizle gitti belli olmuyo diye 😔
Bu görev işleri sıkıntılı oluyor kuzum rabbim yardımcınız olsun. Allahtan ümit kesilmez bellimi olur yetişir belki

Erken kalkmak iyi bisrydir canimmmm. Bende CMT pazar günü bile erken uyanırım

X