Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar harikasınız bir çoğunuz hamile maşallah size çok sevindim hamile olanların adına sağlıcakla büyütürsünüz inşallah Darısı bizim gibi bekleyenlerim başınaBen bu ay rahim filmi çekilmiştim ya ondan dolayı sanırsam baya erken yumurtlama gördüm adetten sonra 12. Ci gün yumurtlama 2 gün sürdü dün çatladı değerlendirmeler yapıldı 17 gün beklemedeyim umarım hamiş kalırım sizler nasılsınız biraz uzaklaşmıştım buralardan iyi geldi

arkadaşlar sizce pik olmuş mu? dün değerlendirmiştim bugün de değerlendirilmeli mi?

Eklentiler

• 20211107_171353.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 40

Bekliyoruz bu ay insallah hepimiz hamile oluruz canım

Sen erken gorcen yumurtlama canım iyi oldu bugun yaptıgın testi
İçine doğmuş canimm.zaten pazar baslayayim diyordum.gercektwn başladı akıntım iki gündür devam ediyor. On dk falan geçmiştir ikinci fotoda. Kaç dk sonra dikkate almak gerekiyo canimmm

İçine doğmuş canimm.zaten pazar baslayayim diyordum.gercektwn başladı akıntım iki gündür devam ediyor. On dk falan geçmiştir ikinci fotoda. Kaç dk sonra dikkate almak gerekiyo canimmm
10 dk zaten baya koyulcak gibi yarın kesin iki çizgi görürsün yarın damlatınca hemen de belirir zaten erken yumurtluyosun canım cidden içine dogmus

10 dk zaten baya koyulcak gibi yarın kesin iki çizgi görürsün yarın damlatınca hemen de belirir zaten erken yumurtluyosun canım cidden içine dogmus
İns iyi olur canımmm . Eşim hastaydı bu hafta adetliyken keki çayını çok içtik üç dört kere icmisimdir bitki çayını . Belki ondandir

Selam kizlar bı süre yoktum sıkıntili bı gebelik geçirdim sancılarım çok vardı daha yeni yeni geçmeye başlıyor acaba ne kadar daha sürecek bu sancılar hep korkuyla geçiyor günüm

Sen erken gorcen yumurtlama canım iyi oldu bugun yaptıgın testi
İkiside koyu olunca o iki üç günü değerlendirmek iyi olur mu yani sperm açısından iki gün arayla daha iyi diyolar ya ovulasyonda nasıl oluyo nasıl yapıyosunz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…