Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim 3.5 yaşında bir kızım var 2. Yi istiyorum ama 1 yılı aşkındır olmuyor hiç bir sebep yok hormonlar normal bende anlamadım
Emine1990 ve ben de ikinci bebiş telası
Genelde ikinci cocukda bekleyenler var burda birinci çocuklar 3_4araliginda
Aynen 3.5 4 5 den gün alan o Aralık artık ikinciyi düşünenler yaşlar gecmeden yapalım telası ama olcak inanıyorum

Emine1990 ve ben de ikinci bebiş telası

Aynen 3.5 4 5 den gün alan o Aralık artık ikinciyi düşünenler yaşlar gecmeden yapalım telası ama olcak inanıyorum
E Emine1990 valla ben çocuk 2 yaşına gelince başladım bu işe ama yok yinede olmuyor. Biraz stres de tetikliyor galiba çalışıyorum ben ister istemez yorgun oluyorum her ay aynı telaş ama yine ayni hüsran

Erken baslamıssınız bu ay adam 3 olcak benim de ama adam akıllı denediğim 2 olur bakalım daha genciz Allah nasip eder

Aynenn öyleyiz canimm. İki çocuk arası çok açılmasın . Yaş çok geçmesin olsunnn bir an önce diyoz
Bugun 4 günü. Artık leke gibi bi geliyo bi gelmiyo bittim gibi bi sey zaten oldum ya hiç direk oldu yani leke gelip acılması falan olmadı direk sökülmüş gibi patır putur bitti valla nasıl adet oldum nasıl bitti anlayamadım bile

Adet geçmesi dısında hiç bi belirti artık umurumda değil benim artık kızlar ovulasyonla ilk kez denicm olmazsa oluruna bırakcm en azndn hepsini denedim derim içim rahat olur

Canım benimde bugün sari akıntım gelmeye başladı. Normalde bittik üç dört gün sonra gelirdi..erken mi yumurtlucam acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…