Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde öyle oluyo. Direk sabh oluyorum. Yerleşme kanımı leke mi gibi bı düşüncem hiç olmuyo. Diyorum ya hiç şüpheye yer birakmiyo bizim adetler malesef

Adet geçmesi dısında hiç bi belirti artık umurumda değil benim artık kızlar ovulasyonla ilk kez denicm olmazsa oluruna bırakcm en azndn hepsini denedim derim içim rahat olur
Bencede . Belirtileri kendimiz yaratıyoruz ama yine her adet döneminde acabalaei düşünüp duruyoz. Hakkımızda hayırlısı artikkk

Canım benimde bugün sari akıntım gelmeye başladı. Normalde bittik üç dört gün sonra gelirdi..erken mi yumurtlucam acaba.
Yarından itibaren yapmaya basla canım yumurtlama testi ni
Benimde öyle oluyo. Direk sabh oluyorum. Yerleşme kanımı leke mi gibi bı düşüncem hiç olmuyo. Diyorum ya hiç şüpheye yer birakmiyo bizim adetler malesef
Öyle günü gününe olunca zaten patır putur oldu bitti anlamadım bile darısı artık bu ay olmamaya insallah kalırız da olmayız adet bi dahakine

Evet canim duydum halisleri konuştuk. Inşallah Sende bu ay al guxel haberi. Ben test fln yapmam söz verdim kendime adetin g3cmesini beklicem suan ovulasyondayim
Hadi insallah surdan hamileyim demek nasip olur en güzeli beklemek de iste yapabilsek ah ölüyoruz resmen öğrenmek için

Yumurtlamadan 11gün geçti hamile olablrmym böyle siliklik ile öğrenen varmı malum erken gebelik testi güven olmuyor

Eklentiler

• 20211107_132117.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 45
Yumurtlamadan 11gün geçti hamile olablrmym böyle siliklik ile öğrenen varmı malum erken gebelik testi güven olmuyor
Bir sey olmadıgında silik cızgi bile cıkmıyo o yüzden kan verip baktırman en iyisi vardır bariz belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…