Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba

umarım güzel haber alır herkes bu ay
maibu maibu benide eklermisin sat 2 ekim bat 28 ekim yaş 33 9 aydır deniyoruz.

Benimde günüm şaşmaz normalde adet günü gününe olurum. Bu ay ilk defa deniyorum diyemi bana öyle geld anlamadım ne bugun gelmedi belirti bile yok normalde hissederm regli olucağım zaman. 3 gün önce test yapmıştm. Negatifti.
Yarın yine yapsam mı yoksa beklesem mi
😀🤦🏼‍♀
Ben 1 yıl 2 aydır çocuk istiyoruz Ya ben bi şey sorcam normalde ben 3 ekim adet olamam gerekirdi ama ben adet olmadım 1 gün geçti bugün 2. Gün hala tık yok sol kaşığım da da bi ağrı var ara ara sağ tarafta da oluyo yaklaşık 2,3 gündür devam eden ilk adet olcam ondandır demiştim ama adet olmadım acaba adet gecikmesi olsun kaşık ağrısı psikolojik mi yapıyorum 2 gün önce de ishal oldum şuan pek yok biraz daha beklemeli miyim gebelik testi için

Merhaba tedavi gördünüz mü hiç merak ettim 😊
merhaba

bir ay klomen+çatlatma iğnesi oldum. sonra doktorumu değiştirdim.
doktor 6 ay gelme dedi 1ay klomen 1 ay boş şekilde deneyelim dedi.
şimdi 3 aydayım klomen kullanıyorum bu ayda bakalım umarım bu ay kısmet olur.
yaş ilerledikçe insan daha fazla umutsuz oluyor. sizin süreciniz nasıl ilerledi.

Yonca ben adet oldum..sen naptin canim
Emine geçmiş olsun üzülme demek ki hepimizin ki adet belirtisiymiş.. Kendimizi çok dinliyoruz. Çok stres yapıyoruz. Olacağı varsa da olmuyor galiba.. Bu ay ovülasyon takibi yapacağım bende sipariş veriyorum ve nefes egzersizlerine başlayacağım vücudumu rahatlatmak için.. Gerginliğe iyi gelen şeyleri araştırıp uygulamak gerek.. Çok kasıyoruz sanırım. En azından ben öyle hissediyorum.

Emine geçmiş olsun üzülme demek ki hepimizin ki adet belirtisiymiş.. Kendimizi çok dinliyoruz. Çok stres yapıyoruz. Olacağı varsa da olmuyor galiba.. Bu ay ovülasyon takibi yapacağım bende sipariş veriyorum ve nefes egzersizlerine başlayacağım vücudumu rahatlatmak için.. Gerginliğe iyi gelen şeyleri araştırıp uygulamak gerek.. Çok kasıyoruz sanırım. En azından ben öyle hissediyorum.
Çok haklısın ben de hissediyorum kendimi çok sıkıyorum gerginim hiç iyi değil aslında ama kontrol edemiyorum. Ben de podcast araştırmaya başladım psikologların bissürü var. Fikir olsun diye söyleyim dedim 🥰🥰

Bende öyle düşünüyorum çok stres yaptık adet bile olaMadik.bende çok takmicam bu ay.ovulasyon almicam canim hergun onu yapamam ise geliyorum çünkü.iki güne bir adet olana kadar ilskiye girreriz dddim. Testte yapmicam adetim gecikene kadar.

Ben 1 yıl 2 aydır çocuk istiyoruz Ya ben bi şey sorcam normalde ben 3 ekim adet olamam gerekirdi ama ben adet olmadım 1 gün geçti bugün 2. Gün hala tık yok sol kaşığım da da bi ağrı var ara ara sağ tarafta da oluyo yaklaşık 2,3 gündür devam eden ilk adet olcam ondandır demiştim ama adet olmadım acaba adet gecikmesi olsun kaşık ağrısı psikolojik mi yapıyorum 2 gün önce de ishal oldum şuan pek yok biraz daha beklemeli miyim gebelik testi için
Canım biraz bekle istersen benim 6 gün gecikti hala gitmedim kan vermedim ama testlerde negatifim hep. Ama istersen o eczanedeki testlerden bir yaptır derim insanın içinde kalıyo🥰

Yaaa neden geç oldun acaba 🤦🏼‍♀️Yok yaa hala olmadım ben 6 gün oldu bugunle. Eşim evde iki gün oyuzden çarşamba gidicem. Eğer bebiş varsada süpriz yapmak için gizli olsun diye
Dogum kontrol hapini bu ay ilk defa bırakmıştım.belki ondandır yada stresten dedim. Fakat gelen ayın yumurtlama gununun hesaplayamicam. İki güne bir ilski olcak artik

Bende öyle düşünüyorum çok stres yaptık adet bile olaMadik.bende çok takmicam bu ay.ovulasyon almicam canim hergun onu yapamam ise geliyorum çünkü.iki güne bir adet olana kadar ilskiye girreriz dddim. Testte yapmicam adetim gecikene kadar.
Allahım nasip etsin sağlıklı bebişler inşallah canım bir de öyle dene bakalım

Dogum kontrol hapini bu ay ilk defa bırakmıştım.belki ondandır yada stresten dedim. Fakat gelen ayın yumurtlama gununun hesaplayamicam. İki güne bir ilski olcak artik
Evet öyle planlı oluyo kendini ister istemez strese sokuyorsun bencede 2 güne bi ilişki bencede ideal🥰 bu ay bıraktığın içindir dediğin gibi. Allah güzel zamanda verir bebişleri hepimize inşallah🥰🙏🏻

X