Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Artık hiç bir belirtiye inanmıyorum güvenmiyorum ben artık kızlar adet geçikmesi dısında. Bu ay bas dönmem çoktu galiba stres yaptım bekledim ondan , ama artık adetim geçmeden ümitlenmicem 😐 çalıştığım yerde hergün bi kadın çıkıyo hamile seviniyorum ama bi yandan da üzülüyorum çok

1B38794D-6DBD-4BB7-827B-81BE285945E4.jpeg
Az silik çıktı bu ne demek oluyo canım ? OKYANUS302 OKYANUS302

Peki hangi ayı baz alıosun uuz ben ekım 7 regl oldm 19 20 ekım arası ılıskı oldu fakat Kasım ayında testm gebelik poztıf cıktı hamile kaldgım aya ne girmem lzm
Son adetiniz in başlangıç gunu olmasi lazım orada yönlendiriyordu ekranda.bu arada gözünüz aydın

Kızlar hep aklımdasınız Rabbim inşallah bu ay nasip eder size ve isteyen herkese. Okuyorum yazdıklarınızı inşallah Allah emeklerinizi boşa çıkarmaz. Muzu kesinlikle öneririm biz faydasını gördük çok şükür. Dualarımdasınız 🙏🙏

Mrb kizlar naptiniz bakalim? Ben důn dogum doktoruma gittim muayene oldum herşey yolundaymış bir sıkıntı yok dedi.catlamak üzere yumurta var bikac günü değerlendirebilirsin dedi. Gecen ay değerim düşmüştü biliyorsunuz.insallah bu ay olur saglikla hayırla hayırlı zamanda kizima da kardeş gelir 🤲 bana biri özet gecsin kimler hamiş son durum ne 🤭

Kızlar hep aklımdasınız Rabbim inşallah bu ay nasip eder size ve isteyen herkese. Okuyorum yazdıklarınızı inşallah Allah emeklerinizi boşa çıkarmaz. Muzu kesinlikle öneririm biz faydasını gördük çok şükür. Dualarımdasınız 🙏🙏
Canımm sende mi ayy ne güzel gozun aydin saglikla ilerlesin insallah 🤲

Ayyyy evet 2. Ayda oldu hemen dediğin gibi 😍😍 çok teşekkür ederim inşalşah sağlıkla ilerler😍😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Çok cook sevindim canim saglikla al kucagina insallah takıldıgım yer olursa burdayim☺ e dedim sana stres yapıyorsun dur bakalim daha dedim.benim kaderden gidiyosun yıldönümüne cocugu kucagina alcan😊

Anlat cabuk ne zaman öğrendin nasıll 😍😍
Adetim 2 gün gecikti hiç umudum yoktu valla. Rahim filmi için falan gün ayarlamıştım hatta kesin adet olucam demiştim. 2 gün gecikti elimde gebelik yoktu ovulasyon yaptım iki çizgi kopkoyu çıktı ertesi gün kan verdim 827 değerle öğrendim çok şükür canım. 😊😊

Çok cook sevindim canim saglikla al kucagina insallah takıldıgım yer olursa burdayim☺ e dedim sana stres yapıyorsun dur bakalim daha dedim.benim kaderden gidiyosun yıldönümüne cocugu kucagina alcan😊
Gerçekden öyle 1sene olduğunda kucağımda olcak çok ayrı bi hismiş , keseyi , kalp atışını duyunca bebişin daha rahatlıcam🥰🥰🥰

Adetim 2 gün gecikti hiç umudum yoktu valla. Rahim filmi için falan gün ayarlamıştım hatta kesin adet olucam demiştim. 2 gün gecikti elimde gebelik yoktu ovulasyon yaptım iki çizgi kopkoyu çıktı ertesi gün kan verdim 827 değerle öğrendim çok şükür canım. 😊😊
Oyy masallah sen ne zamandır istiyordun canim?

X