Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur Allahın izniyle sıkıntı sitres yok başta ben o kadar denemedim bu ay 3 olcak ama adam akıllı denediğim 2 olcak 3 5 fark etmez sıkıntı yok olcak illa ki 7 8 tane kuru inciri parcala böl 4 e hazır yarım litre suda kaynat sabahları ac karnına bi bardak iç normal de Adet basladıgında baslayıp 21 gün içiyosun son zamanları havuc suyuyla da içebilirsin oda yumurta catlatıyomus
Denicem canım onu. Yarın baslarim ins.belii faydası olur.

Eşinin yediğine içtiğine dikkat et düzenli adet oluyosun neden olmasın ki onunkiler gıdemiyosa sen ne yapcan valla ben öyle diyorum ben de bi sey yok günü gününe oluyorum seninkiler gidememiş dedim 😅
Dikkat ediyorum söylüyorum fakat pek uymuyo. Bende öyle 28gunum hiç sasmazzz. Yaşı kaç eşinin benimki 39yasinda. Heralde yaşlandın bu sefer olmuyo diyorummm😀

Dikkat ediyorum söylüyorum fakat pek uymuyo. Bende öyle 28gunum hiç sasmazzz. Yaşı kaç eşinin benimki 39yasinda. Heralde yaşlandın bu sefer olmuyo diyorummm😀
Ben elimle gotüruyorum onune bugun muz üstüne bal yanına ceviz keciboynuzu suyu bitter cıkolata her aksam yapcam bunu sabah da ceviz soguk sıkım keciboynuzu pekmezi ve keciboynuzu suyunu içip gıdıyo yarar bence ikimiz de 91 doğumluyuz canım 30 esimde ben de ama yesin içsin oda

Ben elimle gotüruyorum onune bugun muz üstüne bal yanına ceviz keciboynuzu suyu bitter cıkolata her aksam yapcam bunu sabah da ceviz soguk sıkım keciboynuzu pekmezi ve keciboynuzu suyunu içip gıdıyo yarar bence ikimiz de 91 doğumluyuz canım 30 esimde ben de ama yesin içsin oda
Esin gencmis. Ben 31, eşim 39. İns yiyecek bakalimmm benimki diyorum ama bilmiyorumm

Anlamak acısından mı dıyosun test Ziyanlıgı 10 günü basla en erken bence ama yok yapcam anlayım mantıgıysa yap

Bilmediği için anlamak acısından sanıyorum oyle dedi
İlk defa yapacam ya canım belki erken yumurtluyorumdur. Pazar baskayayim dedim. Pazar gunubzaten 8.gunum oluyor

İlk defa yapacam ya canım belki erken yumurtluyorumdur. Pazar baskayayim dedim. Pazar gunubzaten 8.gunum oluyor
Yap canım anlarsın hem bu ay işleri daha sıkı tutmayı planlıyorum hem yeme içme hem seks bakalım bi sey olmazsa bide eşim yumurtlama zamanı doktora gotureyim oda bakar yine yumurtana diyo aslında sonuclar ıcın gıdecem simir testim cıkmı ona bile gidemedik hem sonucları gösterip hem yumrtlama bakarsa baktırırım troid hapını da alıyorum dünden beri gerisi Allah dan sal gitsin artık 🥰

Yap canım anlarsın hem bu ay işleri daha sıkı tutmayı planlıyorum hem yeme içme hem seks bakalım bi sey olmazsa bide eşim yumurtlama zamanı doktora gotureyim oda bakar yine yumurtana diyo aslında sonuclar ıcın gıdecem simir testim cıkmı ona bile gidemedik hem sonucları gösterip hem yumrtlama bakarsa baktırırım troid hapını da alıyorum dünden beri gerisi Allah dan sal gitsin artık 🥰
😀😀😀Tutar tutuar bu ayyy. Çok çalışacaksınız her sekilllde 😀 ben senin kadar değilim canım yeme içmeye dikkat ediyor bişey yapıyım diyorum ama hiç fırsatım olmuyo

😀😀😀Tutar tutuar bu ayyy. Çok çalışacaksınız her sekilllde 😀 ben senin kadar değilim canım yeme içmeye dikkat ediyor bişey yapıyım diyorum ama hiç fırsatım olmuyo
Calısınca haklısın valla eve geldi mi zaten yemek cocuk falan senin için daha zor ben demin temizlik yaptım rahat rahat yok ya eminim 😅 bide keciboynuzu ve kuru incir kaynattım onlar da iş cidden esime sabah aksam içirince yetıstıremıyorum yapıyorum sık sık insallah canım bu ay olur ya

X