Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Duygusal mısındır? Stres genelde hormonları olumsuz etkiliyor.

Bide hamile kalamayacağını düşün o daha zor.
Cok degil ama bazen duygusallık oluyo....evet haklisin hamile kalamamak daha kötüdür...benim bi arkadasimda 6 yillik evli benle yasit ama hamile kalamiyo....sende durum ne hayatlarrr

Evet canım hemen sıparıs verdim 50 li ovulasyon labaquik bide 10 lu hızlı gebelik testi Trendyol dan doya doya yapmaya
Ne kadara aldın canım . Bende kaset test gelmiş 6tane. Pazar günü baslicam.aslinda Çarşamba basla yaxiyo içinde. Ben ilk defa yapınca pazar baslatayim dedim..akşam 8 gibi yapsam iyi degilmi

Kizlar homon seviyerlerinden anlayablar bakabilirmi rica etsemm
Lh : 5.67
Fsh :8.38
Tsh : 1.89
Estradiol : 37.68
Prolaktin :28.4

Ne kadara aldın canım . Bende kaset test gelmiş 6tane. Pazar günü baslicam.aslinda Çarşamba basla yaxiyo içinde. Ben ilk defa yapınca pazar baslatayim dedim..akşam 8 gibi yapsam iyi degilmi
8 sana uygun okulda oluyosun ya gün boyu 110 50 li ovulasyon testi 25 de 10 lu erken gebelik testi ondan esim iki tane Almıs 20 tane erken gebelik 50 li ovulasyon 160 lira yeter artık diyo bide daha damı yetmesin dedim git gel eczaneye daha beter oluyo

Tamm canim günün bugundu zaten degilmi . Hakkımızda hayırlısı kadim ayina ins hanile kalcaxzz
Burdan konusalım olur mu Kasım topiğine konu sahıbı almadı Aralık adet baslangıcı diye ne yapayım yani Ekim ayında denediğim de kasımdı adetim Kasım denediğimde Aralık basına geliyo yani sorun oldu yada ben anlatamadım burdan yazısalım

Tamm canım zaten orası çok kalabalık tanıdığım kisilerin yazdıklarını bile bulamadım.burasi iyiydi az kişiydik tanışmıştık birbirimizi

Tamm canım zaten orası çok kalabalık tanıdığım kisilerin yazdıklarını bile bulamadım.burasi iyiydi az kişiydik tanışmıştık birbirimizi
Tamm canım cidden öyle yapacam bi süre geçtikten sonra valla git gel 1 test 27 lira labaquik in ovalasyon testi 27 lira eczanede yetmıyo git gel al daha beter oluyo eşim de bu ay olmazsa diye mi dusundu bilmem iyi almıs simdi aslına uygun kullanıyo günde iki kez keciboynuzu suyu sabah aç karnına gece de yatmadan ac karnına soguk sıkım keciboynuzu pekmezi de yiyo bi Kasık sabah ceviz de yiyo gidiyo bak kendine dedim ben elimden geleni yapıyorum ben de bısey yok seninkiler gidememiş dedim bide ben seviyorum calısmayı demez mi iyi oldu diyo bide güler misin ağlar mısın ama saka Maka sımdı aslına uygun devam ediyo yarar bir ayı gectı her gün içiyordu ben de dün kuru incir suyu içmeye başladım sorun yok ama daha iyi gelıssın diye yumurtam bunu içtiğim zaman erken yumurtluyorum

İnsallah bu ay kalcaz ben de inanıyorum valla testin de falan degılım alıyoken aldık iste yaparım bol bol sen ekstra bi sey yapcak mısın ben bide eutrox kullancam 25 mg olanı tsh için normal çıkmış ama nette 2 diyo gebelik için benim 4 yumurtam olana kadar düssün bugun gıdıp Alcam eczaneden baska da bi sey yapmıycam gerisi Allah dan daha ne yapım

Erkeklere ne var istedikleri şey bu. Bıraksan sürekli çocuk çalışması yaparlar....ins olur canım bu ay tutar . Benim eşimde muzla ceviz yiyor şimdilik belki yarar. Bende 20li lapguickle 6 gebelik test aldım. Kuru oncir suyu ne işe yariyo canım bende iciyim

Vitamin mi canım o. Bilmiyorum başka bişey yapmiyom şimdi. Ovulasyonls belki tutar dedimm

Aynen cok hosuna gıdıyomus bide diyo ya güldüm peşinden kosmam hosuna gıdıyo herhalde kuru incir suyu yumurta yı daha güzel olgunlastırıyo İbrahim Saraçoğlu var ya o söylemiş ben denedim oglum da da o zaman da ovulasyon yapıyodum normal de 14 günde yumurtlama oluyosa onu içince düzenli 9 günü bile yumurtlamam oluyodu adetin birinci günü baslıyosun ac karnına bi su bardağı içiyosun 21 gün içiyorsun bugun ikinci günüm içtim dün basladım troid de hormon tsh düşürmek için onu da Alcam iste

Tuuh bende içerdim bilsem. Şimdi başlasam olurmuki bugün 5.gunum

Eczaneden alacağını bilmiyorummc anim.bu ay dursun bakalım eşim ilaca çok karşıdır. Alıyım desem aldırmaz şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…