Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eczaneden alacağını bilmiyorummc anim.bu ay dursun bakalım eşim ilaca çok karşıdır. Alıyım desem aldırmaz şimdi.
Hormonların normalse alma ben oglum da da kullandım yüksekti benim ondan Alcam oda engel gebeliğine ama ben hamile kalmıştım kaldıktan sonra yüksek çıktı diye baslamıslardı bana gebelik boyu kullandım ara ara kontrol de ettiler yine alayım dedim ondan endokrine falan da gitmistim o zaman bilseydim incir yapacagını derdim valla ne bilim netten de bakabilirsin hatta yaz cıkar

İciyim canım incirin var. Akşam suya koyup sabh icecem mi
Olur Allahın izniyle sıkıntı sitres yok başta ben o kadar denemedim bu ay 3 olcak ama adam akıllı denediğim 2 olcak 3 5 fark etmez sıkıntı yok olcak illa ki 7 8 tane kuru inciri parcala böl 4 e hazır yarım litre suda kaynat sabahları ac karnına bi bardak iç normal de Adet basladıgında baslayıp 21 gün içiyosun son zamanları havuc suyuyla da içebilirsin oda yumurta catlatıyomus

İciyim canım incirin var. Akşam suya koyup sabh icecem mi
Eşinin yediğine içtiğine dikkat et düzenli adet oluyosun neden olmasın ki onunkiler gıdemiyosa sen ne yapcan valla ben öyle diyorum ben de bi sey yok günü gününe oluyorum seninkiler gidememiş dedim

Siparişim gelince adetim anca geçer gecince baslıcm ovulasyona ben kızlar saatler şaşcak brz ama napayım deneyim de hangi gün yumurtluyomuş öğreneyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…