Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 9.gunu başlayıp değerlendirmek lazim catlayana kadar heralde degilmi.
IMG_20211031_230109.jpg

🤗anladim okyanuscugum...aciklaman icinde tekrar teşekkür ederim 😚 bu arada burda spiral taktiripta olumlu olumsuz sonuc alan varmidir?
Bu konuda fikrim yok canım spiral hiç kullanmadım ama annem de hep kanama yaptı herkez de aynı olcak degıl her korunma yöntemi herkese olmuyo ben ilk evlendiğimde aylık iğne vurulmustum ben de hep ara kanama yaptı sonra hapa gectim onda sorun olmadı bünyenize en uygun olan en mantıklısı ama en iyisi erkegın korunması bence niye her seyi biz yapıyoruz demi ama 🤗

Sabh uyanınca yapsam nasıl olur. Yada akşam 9gini gecmi olur. 4_5gibi okulda oluyorum çıkış saatim oluyo canim
Valla bende nasıl yaparım onu düşünüyorum vardiyalı çalışıyorum iki hafta normal yaparm ama iki haftayı akşam işte oluyorum yapamıcm nasıl olck bilmiyorum 🤷‍♀️

Bu konuda fikrim yok canım spiral hiç kullanmadım ama annem de hep kanama yaptı herkez de aynı olcak degıl her korunma yöntemi herkese olmuyo ben ilk evlendiğimde aylık iğne vurulmustum ben de hep ara kanama yaptı sonra hapa gectim onda sorun olmadı bünyenize en uygun olan en mantıklısı ama en iyisi erkegın korunması bence niye her seyi biz yapıyoruz demi ama 🤗
Haklisin canim...zaten esim istemediği ivin diger korunma yöntemlerini ben önlemimi aliyim bar dedim kendi kendime...11 aylik bi oğlum var allah bağışlarsa ve yaşım 45 bi daha düşünmüyorum bebek...allahin isteyen herkese nasip etsin inşallah canım

Haklisin canim...zaten esim istemediği ivin diger korunma yöntemlerini ben önlemimi aliyim bar dedim kendi kendime...11 aylik bi oğlum var allah bağışlarsa ve yaşım 45 bi daha düşünmüyorum bebek...allahin isteyen herkese nasip etsin inşallah canım
Erkekler ne bencil demi yaparken sorun yok ama korunma oldu mu sen korun hayırlısı olsun hakkında

🤗anladim okyanuscugum...aciklaman icinde tekrar teşekkür ederim 😚 bu arada burda spiral taktiripta olumlu olumsuz sonuc alan varmidir?
Ben doğum yaptıktan 3 ay sonra taktırdım bende çok ara kanama yaptı ve adetimin süresini uzattı 2 sene dayanabildim sonra cikarttirdim. Genelde adeti uzatiyo ilk günler leke leke basliyo

Degerlendirmeyi nasıl yapmıstın peki 16 17 pikti testlerin anlatsana

X