Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada yeni vajinismus hastasıydım ağustos ayında yendim eylül ekimden beri deniyodum ama oyuzden ilk bu hastalığımı yenmeme vesile olan Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim çok teşekkür ederimm😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bugunde yetşirsem acile gidip kan vericem bakıcam bebişe😍😍😍
Yoncikiiimmm çook sevindimm kuzumm😍 gözün aydın her türlü kan ver bugun :anne:ama özelde devlette zor olablir tiniminiye de hepimize duaa et ❤️❤️

Ne güzel çoğu kişi hamile kalmış herkesin bebişi hayırlı olsun😍 allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bence ovülasyon denemeyen varsa kesin denesin bizde 2 aydır bebek istiyorduk geçen ay olmadı bu ay ilk kez ovü testi kullandım geç yumırtladigimi farkettim belkide geçen ayda öyleydi tutturamamıştım. Çok şükür rabbime. Umudu kesmeyin kızlar sizlerinde güzel haberlerinizi bekliyoruz💖

Aynen canım diğer aya nasipse ovülasyon kullanmadım hiç acaba onu mu kullansam bu ay çoğu kişi onnla kalıyo bilemiyorum
Kullanmalısın ogluma da oyle kaldım 3 ay yani
16 17 ekim oldu canım😍😍😍
Benim de 18 19 koyuydu 20 si siliklesti ben de garip oldum sımdı
Canım sende yapsan çıkar belkiiii. Bı sen kaldinnn hadi test yappp 😀😍
Valla bi gün var arada ben de garip oldum meraktan ölcem ama duruyorum yarın dayanamayıp yaparsam yazarım yazmazsam salı sabaha kaldı demektir hakkımız da hayırlısı

Okyanustan ogrencem nasıl yapılacağını bu ay ilk olcak benimde
Derim tabi canım iyi yapmıssın 20 li aldın ben ilk denerken 50 bi bitirdim sürekli yapmaktan sonra bi 50 daha aldım onu da bitirdim tabi simdi tecrübe olunca 4 tane aylık iş goruyo 😂bu aya bıraktım elimde 4 tane var eger olursam yapayım diye bide bugun keciboynuzu aldırdım suyunu kaynatıp içiririm adet olursam diye olmazsam oturup kendim yerim artık 😂

Derim tabi canım iyi yapmıssın 20 li aldın ben ilk denerken 50 bi bitirdim sürekli yapmaktan sonra bi 50 daha aldım onu da bitirdim tabi simdi tecrübe olunca 4 tane aylık iş goruyo 😂bu aya bıraktım elimde 4 tane var eger olursam yapayım diye bide bugun keciboynuzu aldırdım suyunu kaynatıp içiririm adet olursam diye olmazsam oturup kendim yerim artık 😂
Nerden sipariş veriyosunuz adı ne

Kullanmalısın ogluma da oyle kaldım 3 ay yani

Benim de 18 19 koyuydu 20 si siliklesti ben de garip oldum sımdı

Valla bi gün var arada ben de garip oldum meraktan ölcem ama duruyorum yarın dayanamayıp yaparsam yazarım yazmazsam salı sabaha kaldı demektir hakkımız da hayırlısı
Valla dene sende belki vardır😍😍😍

Bu sanırım
91B7D879-26DB-422C-8078-523A71552993.png

Bende ondan öğreneyim en iyisi bilmiyorum çünkü int mi sipariş ettin
Yazarım tabi kızlar 🥰 ben döngüme gore yapıyorum siz garanti olsun derseniz 10 günü baslıyorsunuz yapmaya 2 saat önceden sıvı alımını kesip saat 10 en erken ben erken saat pek tasvip etmiyorum genelde 4 yada 5 gibi aksam 10 dan önce olmalı yani test gün içinde hormon arttığı için Bunlara dikkat ederek aynı gebelik testi mantiğı yapıyoruz koyu cıktıgı gün ertesi gün ertesi gün 3 gün degerlendiriyolar genelde bu size kalmıs ister her gun ister 1 gün arayla bence 4 gün bu size kalmış degerlendirme işi bu sekılde işte siliklesince catladı oluyo bu kadar 🥰

Ben cok araştirmiştim bu ovülasyon testini yaparken. Bence çizginiz koyulaşmaya yaklaştiğinda da değerlendirin. Ben mesela tesadüfen 1 gün öncesini değerlendirmiştim 😀 internette yumurtlamadan 1 gün öncesin değerlendirilmesinin daha etkili olduğunu okumuştum😍

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
İnşallah ya bende işitiyorum eğer olursa ikinci 3.gebeliğim olck bir kızım var 2.gebeliğimde düşükle sonuçlandı su an 3 gün gecikmem var ama nedense korona açısından sonra böyle adet düzenim bozuldu bi gün aksamazken aşıdan sonra gecikmeler yaşıyorum

Yazarım tabi kızlar 🥰 ben döngüme gore yapıyorum siz garanti olsun derseniz 10 günü baslıyorsunuz yapmaya 2 saat önceden sıvı alımını kesip saat 10 en erken ben erken saat pek tasvip etmiyorum genelde 4 yada 5 gibi aksam 10 dan önce olmalı yani test gün içinde hormon arttığı için Bunlara dikkat ederek aynı gebelik testi mantiğı yapıyoruz koyu cıktıgı gün ertesi gün ertesi gün 3 gün degerlendiriyolar genelde bu size kalmıs ister her gun ister 1 gün arayla bence 4 gün bu size kalmış degerlendirme işi bu sekılde işte siliklesince catladı oluyo bu kadar 🥰
On gün adet sonrası mı on gün boyunca ben hergün yaparım çünkü ilk kez yapıcm öğrenmek istiyorum belki adet önceki hemen yumurtlama oluyodur bi sonraki adetime kadar hergün yapıcm çok teşekkürler 😍

X