Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kizlar... 1 kizim var 2.5 yasinda. 4 tup bebek (3 dusukle sonuclanan) sonrasi normal yolla hamile kalmistim kizima.. bu ay korunmayi biraktik. hemen testlere sarildim tabi. zamaninda cok ugrasmistim ama..biraz unutmusum :KK43: 16 da catladi diye dusunuyorum.hala iliski olmali mi sizce... hepinize bol sans bu arada

Eklentiler

• img1635686674167.jpg
    img1635686674167.jpg
    240,2 KB · Görüntüleme: 30
On gün adet sonrası mı on gün boyunca ben hergün yaparım çünkü ilk kez yapıcm öğrenmek istiyorum belki adet önceki hemen yumurtlama oluyodur bi sonraki adetime kadar hergün yapıcm çok teşekkürler 😍
Adetinin basladıgı gün 1 gün kabul ediliyo canım

merhaba kizlar... 1 kizim var 2.5 yasinda. 4 tup bebek (3 dusukle sonuclanan) sonrasi normal yolla hamile kalmistim kizima.. bu ay korunmayi biraktik. hemen testlere sarildim tabi. zamaninda cok ugrasmistim ama..biraz unutmusum :KK43: 16 da catladi diye dusunuyorum.hala iliski olmali mi sizce... hepinize bol sans bu arada
Degerlendir canım bugunu de

Ne güzel çoğu kişi hamile kalmış herkesin bebişi hayırlı olsun😍 allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bence ovülasyon denemeyen varsa kesin denesin bizde 2 aydır bebek istiyorduk geçen ay olmadı bu ay ilk kez ovü testi kullandım geç yumırtladigimi farkettim belkide geçen ayda öyleydi tutturamamıştım. Çok şükür rabbime. Umudu kesmeyin kızlar sizlerinde güzel haberlerinizi bekliyoruz💖
Ovülasyon teti yerine mfk yöntemini denesen canım ben bu ay onu denyeceğim.

Kullanmalısın ogluma da oyle kaldım 3 ay yani

Benim de 18 19 koyuydu 20 si siliklesti ben de garip oldum sımdı

Valla bi gün var arada ben de garip oldum meraktan ölcem ama duruyorum yarın dayanamayıp yaparsam yazarım yazmazsam salı sabaha kaldı demektir hakkımız da hayırlısı
Yap canım haber bekliyorum..

Yazarım tabi kızlar 🥰 ben döngüme gore yapıyorum siz garanti olsun derseniz 10 günü baslıyorsunuz yapmaya 2 saat önceden sıvı alımını kesip saat 10 en erken ben erken saat pek tasvip etmiyorum genelde 4 yada 5 gibi aksam 10 dan önce olmalı yani test gün içinde hormon arttığı için Bunlara dikkat ederek aynı gebelik testi mantiğı yapıyoruz koyu cıktıgı gün ertesi gün ertesi gün 3 gün degerlendiriyolar genelde bu size kalmıs ister her gun ister 1 gün arayla bence 4 gün bu size kalmış degerlendirme işi bu sekılde işte siliklesince catladı oluyo bu kadar 🥰
Sabh uyanınca yapsam nasıl olur. Yada akşam 9gini gecmi olur. 4_5gibi okulda oluyorum çıkış saatim oluyo canim

Ben cok araştirmiştim bu ovülasyon testini yaparken. Bence çizginiz koyulaşmaya yaklaştiğinda da değerlendirin. Ben mesela tesadüfen 1 gün öncesini değerlendirmiştim 😀 internette yumurtlamadan 1 gün öncesin değerlendirilmesinin daha etkili olduğunu okumuştum😍
Canım 9.gunu başlayıp değerlendirmek lazim catlayana kadar heralde degilmi.

On gün adet sonrası mı on gün boyunca ben hergün yaparım çünkü ilk kez yapıcm öğrenmek istiyorum belki adet önceki hemen yumurtlama oluyodur bi sonraki adetime kadar hergün yapıcm çok teşekkürler 😍
😀Test Cook nasılsa. En azından ovulasyonda çift çizgi görürüz demi canimmmm. 😀

sen ilişkiyi mi sormuştun. Ben test diye anladım ama ona cevap yazdım😂 eğer ilişki soruyorsan ben yumurtlamaya yaklastiginda zaten testte anlıyorsunuz çizgiler git gide koyulaşıyor. Yumurtlamadan 1 gğn öncesini, yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendirmiştik. Birinden biri tuttu ama hangisi bilmiyorum😅 bu arada benim yumurtlamam 1 gün oldu bazılarının 2 3 gün sürüyor ve benim geç yumurtlama oldu

Evet canım trendyoldan aldım . Okyanus da lapguick kullanıyormuş o şekilde sipariş verdim. Bugün adet oldum zaten . Heralde yetişir testim
Yetisir canım
Sabh uyanınca yapsam nasıl olur. Yada akşam 9gini gecmi olur. 4_5gibi okulda oluyorum çıkış saatim oluyo canim
8 de yap aksam ama öncesi sıvı alımını kes kesin o cok etkılıyo
Sen 28 günde bi oluyorsan 12 günü koyulasmaya baslıyo zaten 26 günde bi oluyorsan 11 günü koyu oluyo döngüne göre canım aslında içinde perspektifi cıkıyo ama adet biter bitmez baslasan da gorecegın yine aynı önce yapmak test Ziyanlıgı

sen ilişkiyi mi sormuştun. Ben test diye anladım ama ona cevap yazdım😂 eğer ilişki soruyorsan ben yumurtlamaya yaklastiginda zaten testte anlıyorsunuz çizgiler git gide koyulaşıyor. Yumurtlamadan 1 gğn öncesini, yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendirmiştik. Birinden biri tuttu ama hangisi bilmiyorum😅 bu arada benim yumurtlamam 1 gün oldu bazılarının 2 3 gün sürüyor ve benim geç yumurtlama oldu
Benim mesela bu ay iki gün de koyuydu canım ilk defa oyle gordum mesela 🤗 normal de bi gün koyu olurdu

X