Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Silikte olsa çıkması lazımdı diye düşünüyorum 🥺 gerçi normal surelab kaset testti
Bende ard arda yapmiştim mesela 11. Günümde çıkmadı ama 12 de çok silik çıktı benimkide erken gebelik testi değil normaldi bi 2 gün daha sabrrt öyle yap bakalım belki görürsün silikte olsa 😊

Bende ard arda yapmiştim mesela 11. Günümde çıkmadı ama 12 de çok silik çıktı benimkide erken gebelik testi değil normaldi bi 2 gün daha sabrrt öyle yap bakalım belki görürsün silikte olsa 😊
Kola falan içmiştim sabah ilk idrarla yapacam bakalım kuzum atarım buraya pozitif olursa 🙏🏻

Ozamn cektir canım boşa zamn kaybin olmasin
Aynen Eylül'de cekilecektim rahatsızlandim acil kolonoskopi dedi doktor onun perhizi günü derken ikisi aynı zamana denk geldi eşimde çocuk işi bu sonucu alana kadar beklesin falan deyince sonucu geçenlerde temiz çıktı inşallah bu adette çektirmeyi düşünüyorum

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
Guncelll

X