Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bence kesinlikle sabredin erken öğrenmek çokta iyi birşey değil insan hep korku duyuyor birşey mi olacak diye🥺
Kesinlikle erken öğrenmek hiç ama hiç iyi değil üzme kendini inşallah yerleşmedir değilse de üzme kendini ALLAH HAYIRLISINI SAĞLIKLISINI VERSİN diye dua et kimyasal gebelikde zaten bebek sağlıksız olduğu için vücut atıyor allahın işine karışmak isyan etmek olmaz her zaman için tevekkülümüz ona canım bak bende regli oldum bugün demekki daha zamanı var diyorum üzülmüyorum.

Kesinlikle erken öğrenmek hiç ama hiç iyi değil üzme kendini inşallah yerleşmedir değilse de üzme kendini ALLAH HAYIRLISINI SAĞLIKLISINI VERSİN diye dua et kimyasal gebelikde zaten bebek sağlıksız olduğu için vücut atıyor allahın işine karışmak isyan etmek olmaz her zaman için tevekkülümüz ona canım bak bende regli oldum bugün demekki daha zamanı var diyorum üzülmüyorum.
Tabi zaten kimyasalda bebek bile oluşmuyor sadece kan degerinde biliniyor o kadar Rabbim sağlıklısını versin insallah herkese 🤲🤲🤲

kızlar cok tesekkür ederim destekleriniz için💕 sanırım sadece sarı akıntıymış ben iç çamaşırım pembe olduğu için öyle zannettim bir daha gelmedi çok şükür akıntıda. 🙏🏻 Bekliyorum şimdilik

kızlar cok tesekkür ederim destekleriniz için💕 sanırım sadece sarı akıntıymış ben iç çamaşırım pembe olduğu için öyle zannettim bir daha gelmedi çok şükür akıntıda. 🙏🏻 Bekliyorum şimdilik
Çok şükür canım. İns bı daha olmaz yatıp dinlen ins sağlıklı ilerlet

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 sizce doktora ne zaman gitmeliyim önceden gebe olanlar ya da bilgisi olanlar fikir verebilir mii🙏🏻
Canım bana sorma ben hamile olursam kallp atışına kadar gitmicem 😀 ama senin ilk bu Pzt bı daha betana baktır sonra bence dört haftalık olana kadar gitmeyin herhangi bi sikinti olursa gidersiniz zaten.ama yinede bilemem kendiniz karar verin . Tanıdık bı doktorunuz varsa sorun istersen canim

Sağlık ocağında kan verebilsem yarın gidicem kontrole yükselmiş mi diye ama sağlık ocağı almıyor ikametimi değiştirdim aile hekiminidr değiştrdim onay tarihi 5 kasım diyor böyle bi saçmalık yok ya napiyim ben her gün özele mi gideyim :KK43:

Adet
Sağlık ocağında kan verebilsem yarın gidicem kontrole yükselmiş mi diye ama sağlık ocağı almıyor ikametimi değiştirdim aile hekiminidr değiştrdim onay tarihi 5 kasım diyor böyle bi saçmalık yok ya napiyim ben her gün özele mi gideyim :KK43:
Gitme canim bence bekle 1 hafta daha sitrese sokma kendini evde gebelik testi yap koyulasirsa yukselms demektr

X