Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr bata 1 hafta var son ovulasyon testlerim ekteki gibi bugün öncekilere göre biraz daha koyu.. Gebelik testi için beklemeliyim dimi🥴

Eklentiler

• 20211025_104941.jpg
    20211025_104941.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 49
Kızlarr bata 1 hafta var son ovulasyon testlerim ekteki gibi bugün öncekilere göre biraz daha koyu.. Gebelik testi için beklemeliyim dimi🥴
benim gebeliğimde daha netleşmedi fakat gebelikte LH testinde T çizgisi C kadar koyu oluyor benim deneyimim öyleydi.test içinde eğer negatiften korkuyorsan bekle derim allah gönlüne göre versin canım 🤲

Canım geç döllenme de olabilir ümidini yitirme bat ne zaman
Bat Yarin ama zannetmiyorum ya benim regl arası 31 gün. Ama artık bu ay ovulasyon testi kullanicam. Adet belirtileri yok şuan sadece sol kasık ağrısı göğüslerim çok hassas ve genitalin en üst kısmı hafif sert şiş.

Bat Yarin ama zannetmiyorum ya benim regl arası 31 gün. Ama artık bu ay ovulasyon testi kullanicam. Adet belirtileri yok şuan sadece sol kasık ağrısı göğüslerim çok hassas ve genitalin en üst kısmı hafif sert şiş.
Bekleyelim bakalım gecikmen devam ederse kan verirsin canım

Kızlar daha önce hic araştirmadigim icin bilmiyorum sonuç çıktığında beta hcg kaç olması lazım neye göre bakmalıyım

Kızlar rahim filmini çektirdim hiçbir sorunum olmadığını söyledi doktorum sadece genetik test sonuçları kaldı onlarda güzel gelir umarım:KK36:
inşallah canım nasıldı ağrın falan film süresi bize biraz bahsedebilir misin

X