Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
İsimyasSatBatSure
maibu maibu 3429.09.202128.102
@mavi_ylmz🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲
@Kubrasc 🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
C Canan0904 2225.103ay
@Merve24012429.1010 ay
@caglaaaaaa24.10
@Zeyno27343425.102
@Gobekadimyokbenim🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 3027.102
@Pambikpiremses🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
@Asyaa5612629.102
busrayln busrayln 2625.0925.10
@Gzm Vrl162227.0925.10
@ssummer🧿🧿 🧿 🧿🧿🤰 🤲🧿
Guncel

Kızlar hepinize merhaba ben kasımda da yokum çatlatma iğnesi kist oluşturmuş doktor yasmin hapını verdi yani bu ay tedaviye devam edemeyeceğim. :KK43: Hepinize çok iyi bakın inşallah dolsun göbüşlerimiz bi an önce :)

Kızlar selam hepinize iyi geceler kasım listesi oluşturuldu mu oluşturulacak mı ? 😅 Benim bat 1-2 kasım.. yumurtlama pik üzerinden tam 1 hafta geçti ve bugün kasıklarda gerilme var bacaklarım tutmuyor benim gibi olan var mı ? Acaba temizlik olayını mı abarttım evde yoruldum bugün olacağı varsa da olmaz şimdi kesin 🥲🥲🥲 Sizde durumlar nasıl?
Bende aynıyım.canim kasıklarım geçen hafta çok ağrıdı batma çok oldu . Dün biraz iyiydim

Kızlar ben şimdi sağlık ocağına gidiyorum az önce test yaptim gene çok silik çıktı😞 sizce eğer gebelik varsa kesin kanda çıkar mı çğnkü eğer varsada daha çok başında belli ki. Üzülmek istemiyorum 😔
Varsa kanda çıkar 2 gün sonra da tekrar aynı sağlık ocağında kan verip takip edersiniz hayırlısı olsun inşallah :)

Kızlar ben şimdi sağlık ocağına gidiyorum az önce test yaptim gene çok silik çıktı😞 sizce eğer gebelik varsa kesin kanda çıkar mı çğnkü eğer varsada daha çok başında belli ki. Üzülmek istemiyorum 😔
Günaydın canim kanda cikar😇

İkametimi aldırdım şimdi aile hekimini değiştitdim değişik onay tarihi 5 kasım dır diyo gerçekten allah devletimize zeval vermesin bu ne ya

Belirtilerin neler
canım aslında normalde adet agrılarım benım 7 8 gun once baslar şuan hıc adet sancım vs yok. 6gün önce falan kasıklarımda batma vardı şuan oda yok ne gögüs agrısı ne sancı. yani gebelık belirtimde yok adet belirtim de :) bakalım ıkı güne adet olmam lazım

X