Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kadın doğuma gideceksin canimm.bende ilk düşünmeye başladığımda gittim muayene oldum 3cm Kist cikto 5_6ay denedik olmadı tekrar gittim 6ay ilaç kullandım tekrar denemeye basladik..mutlaka git canim bı muayene ol.
Canım bu kistler için dr a adet zamani mı gitmek lazım normal zaman mi. Ben de gitmek istiyorum çünkü kist var mi merak ediyorum

Canım bu kistler için dr a adet zamani mı gitmek lazım normal zaman mi. Ben de gitmek istiyorum çünkü kist var mi merak ediyorum
Adetin 5_6gunu gidebilirsin.kucukse eğer adetle atılma ihtimali olabiliyor. O yüzden doktor adetliyken görmek istiyor. Kanama azalınca gidebilirsin..adet kanaman az ise duzensilik varsa yada ağrın çok oluyorsa. İlişki sırasında açıman oLuyirsa kistin olabilir canım. Benim kizligimdan beri sürekli vardır.

Kızlar selam hepinize iyi geceler kasım listesi oluşturuldu mu oluşturulacak mı ? 😅 Benim bat 1-2 kasım.. yumurtlama pik üzerinden tam 1 hafta geçti ve bugün kasıklarda gerilme var bacaklarım tutmuyor benim gibi olan var mı ? Acaba temizlik olayını mı abarttım evde yoruldum bugün olacağı varsa da olmaz şimdi kesin 🥲🥲🥲 Sizde durumlar nasıl?

Kızlar selam hepinize iyi geceler kasım listesi oluşturuldu mu oluşturulacak mı ? 😅 Benim bat 1-2 kasım.. yumurtlama pik üzerinden tam 1 hafta geçti ve bugün kasıklarda gerilme var bacaklarım tutmuyor benim gibi olan var mı ? Acaba temizlik olayını mı abarttım evde yoruldum bugün olacağı varsa da olmaz şimdi kesin 🥲🥲🥲 Sizde durumlar nasıl?
Mavigrill Mavigrill Kasım topigini oluşturdu canim😇 benim adetim yeni bitti çalışmalara çalışmaya devam kee😍

O bendede oluyo bu aralar cidden bi gerilme ağrı bende temizlikden çok ayakda durmaya yoruyorum işe git gel fln😀

O bendede oluyo bu aralar cidden bi gerilme ağrı bende temizlikden çok ayakda durmaya yoruyorum işe git gel fln😀
Acaba bir zararı oluyor mu hep dinlenme modunda mı olmak lazım 🤭 Gerçi eskiden kadınlar tarlalarda çalışırmış hatta 9 ay boyunca sırtlarında yük taşılarmış ah ahh nerde o eski güçlü ve doğurgan kadınlar.. 😂😂 Resmen herşey hormonlu doğal birşey kalmamış bizimde bedenimiz çürümüş resmen.. Kıyaslayınca geleceği hiç iyi görmüyorum 😔

Acaba bir zararı oluyor mu hep dinlenme modunda mı olmak lazım 🤭 Gerçi eskiden kadınlar tarlalarda çalışırmış hatta 9 ay boyunca sırtlarında yük taşılarmış ah ahh nerde o eski güçlü ve doğurgan kadınlar.. 😂😂 Resmen herşey hormonlu doğal birşey kalmamış bizimde bedenimiz çürümüş resmen.. Kıyaslayınca geleceği hiç iyi görmüyorum 😔
Aynen eskiden böyle değilmişki herşey değişti 😀😀 millet patır patır ne pik günü ne çatlama günü bilirler ama hemde hamileler 😂😂 çevremde artık çok duyuyorum tedavi gören çocuk için allah cidden yeni nesile yardım etsin 🙏🏻Eskisi gibi kolsy değil hiç birşey sanki ..

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
İsimyasSatBatSure
maibu maibu 3429.09.202128.102
@mavi_ylmz🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲
@Kubrasc 🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
C Canan0904 2225.103ay
@Merve24012429.1010 ay
caglaaaaaa caglaaaaaa 20.10
Z Zeyno2734 3425.102
@Gobekadimyokbenim🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
@papatyamveben3027.102
@Asenaasena9626.10
@Pambikpiremses🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
@Asyaa5612629.102
busrayln busrayln 2625.0925.10
A Asya292 25.10
G Gzm Vrl16 2227.0925.10
@ssummer🧿🧿 🧿 🧿🧿🤰 🤲🧿
guncel...

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
İsimyasSatBatSure
maibu maibu 3429.09.202128.102
@mavi_ylmz🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲
@Kubrasc 🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
C Canan0904 2225.103ay
@Merve24012429.1010 ay
caglaaaaaa caglaaaaaa 24.10
@Gobekadimyokbenim🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
@papatyamveben3027.102
@Pambikpiremses🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤲🧿
@Asyaa5612629.102
busrayln busrayln 2625.0925.10
A Asya292 25.10
G Gzm Vrl16 2227.0925.10
@ssummer🧿🧿 🧿 🧿🧿🤰 🤲🧿
C Canan0904 caglaaaaaa caglaaaaaa Z Zeyno2734 busrayln busrayln A Asya292 G Gzm Vrl16 24-25 EKİM guzellikler bizlerle olsun ınsallah

Son düzenleme:
X